Skocz do zawartości

pecio

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3 578
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Zawartość dodana przez pecio

  1. Łoł......fał łosiem , HEMI.....🤠 ????
  2. Słabo ciągnie ten Bosch. Przy odkurzaniu nim idzie dostać ........ i w ostateczności bierzesz przewodówkę. Za to ten GAS 18V-10 L Professional ciągnie jak cywilny Zelmer - tylko cena. Z akumulatorem ProCore to wciąga nawet tapicerkę 😉 Plus drugiego rozwiązania to w każdy zakamarek nim dojdziesz. Zresztą ja i tak wolę przewodową przemysłówką robić pucowanie aut. Bezprzewodówki używam na wyjazdach jak trzeba pył odciągnąć przy różnych pracach a nie wszędzie jest zasilanie.
  3. Zresztą nie wiadomo co w przyszłości wypuści Wahoo. Może zdetronizować Garmina . Na razie to idzie wielka "bida" i lecą chore ceny szpeju ( jeszcze nie u nas). Ale to co jest u Helmutów nas też walnie.
  4. Jak nie masz rozbudowanego ekosystemu Garmina , komputerek rowerowy ma w zasadzie robić za "lepsiejszy " licznik a do szeroko pojętej turystyki idziesz w ręczniaka , to Wahoo może być w twoim wypadku strzałem w dychę. A tak prywatnie to przy takim galimatiasie sprzętowym nie zasnąłbym w nocy (jestem chorobliwym pedantem)😉😁 Zresztą na kajaki czy z buta nie wyobrażam sobie latać z Garminem Edge , choć jest taka ( nie dedykowana) możliwość. Tutaj to serie 6x .
  5. pecio

    [Serwis zerowy] robić?

    Dla świętego spokoju zrób. Zdarzają się niedolewki oleju bądź inne niespodzianki (mogą ale nie muszą).
  6. @Sobek82Jak polskie paragrafy - szerokie pole do interpretacji.😁
  7. @dfqChisel to doskonały punkt wyjścia do przyszłościowego popuszczenia wodzy fantazji. Co się Mikołaj ma obijać.
  8. @dfq dodaj jeszcze , że mówi ile i kiedy masz zjeść oraz wypić. A jak jestem na porodówce i prze aby batona urodzić to wyskakuje z komunikatem ,że wykryto stres i czy chcę rozpocząć oddychanie relaksacyjne.😁 @spidelliMonotonia jest doskonałym psychicznym blokerem fizycznych osiągnięć.
  9. Fakt nowa stylizowana konstrukcja.
  10. To może coś takiego samego zmyślnego do tej konstrukcji
  11. Do tego pasowałby osprzęt "pradziadek sramulca" czyli Sachs.
  12. @Gregory34 jedyny i słuszny wybór to Eliciak XR-T. Od Tacxa Fluxa trzymaj się z daleka.
  13. @Kaloryfer wrzuć na luz . Każdy może zabierać głos tylko , że ten temat ma specyficzny klimat odpowiadający "powadze" naszego podejścia do zagadnień widokowo- treningowych. Cóż emeryci swoimi prawami się rządzą.😉😄kA jak do młotów i wierteł trzeba będzie dorzucić nocniki .....takie uroki. Lać też trzeba.😁
  14. Fenomen Zwifta........ na starcie od razu załapałem się na peleton TDP. Dziś coś kiepsko pokazywał dystans. Na starcie miałem połowe dystansu na belce a kilometry w trakcie jakość dziwnie mi dorzucał. Po 15 km Zwift się zwiesił. Ale takich peletonów w jedną i drugą stronę to było kilkanaście.
  15. @dfq takiego rozwalonego brzydala szkoda odsyłać. Od razu do śmietnika . 😉 Tylko nie zapomnij podać namiarów " służbom oczyszczanie miasta"😁piknny bicykl !
  16. @player123 opracowanie a WDROŻENIE do użytku to dwie odmienne kwestie. Stwożyć coś mogę w ciągu godziny a, że testy i inne procedury związane z dopuszczeniem trwają latami ..........
  17. Foxów nie wysyłają do Polski ( taką umowę dilerską mają). Musisz przez rodzinę. Wysyłka w zależności jak czas goni od około 80 do 100 dolców. Towar musisz "spreparować "aby cła nie zapłacić. Zresztą sklepy z USA przy zakupie do Polski od razu do ceny wysyłki doliczają cło i podatek - takie teraz wymogi mają. Dlatego rodzina zostaje.
  18. @rambolbambol toć przy Tobie z takim ekwipunkiem to MacGyver wymięka. Jak zobaczyłem te sznurówki to muszę się przyznać ,że też bez prusików z dyneemy nigdzie się nie ruszę.
  19. W tym Topeaku jest jeden "zgrzyt" obłamują się te łyżki do opon. ( końcówki) @spidelli ciężkie to mobilne zaplecze serwisowe.
  20. @Punkxtr zawsze można zrobić przeszczep. Gabarytowo najlepiej pasują przepiórcze. 😁😉
  21. Rouvy po zakończeniu subskrypcji dodaje dodatkowe 72 godziny gratis. Miły gest ale zastanawiający. Zwift co chwilę bombarduje kodami na darmowy miesiąc. Czyżby wojna o dusze katowane na piekielnych maszynkach ?
  22. Tak to nie nowa seria. Istnieje od bardzo dawna. Jeden z słupków...😁
  23. Popatrz na koszulki firmy Pedaled. Praktycznie sama wełna i co najważniejsze rowerowe. Wełniane mają tą jeszcze zaletę ,że na mega trasach wieloetapowych gdzie nie możesz jej uprać nie śmierdzą i mają właściwości " samoczyszczące".
  24. @Zbyszek.K To ja już wiem po co ten fotel i te nocne ustawki z dzikami. Potem się człowiek dziwi , że na Rouvy jakiś hipersoniczny " kindżał" przelatuje koło mnie z 12 W/kg.
  25. "... mam bardzo ważne rodzinne zadanie nocami po lesie ze względu na dziki...." @Zbyszek.K Po ile u Ciebie kiełbasa ? 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...