-
Liczba zawartości
3 581 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez pecio
-
[przywrócenie wagi] Triban RC120 przytył, szukam lżejszych akcesoriów
pecio odpowiedział munioman → na temat → Mania lekkości
Ja śmigam na Tubolito w wersji wylajtowanej s-tubo i nigdy nie było problemów po za zaworami we wczesnych wersjach. Nigdy żadna nie wybuchła tak sama od siebie no chyba że ją źle zapakujesz pod oponę. Tak sama od siebie to strzeliła latexowa ale z mojej winy, bo przy montażu ją przyszczypałem. Jedyny ból przy tych dętkach TPU to proces klejenia łatki. Strasznie długo to trwa. Dlatego jak złapię kapcia to od razu wymieniam na nową a starą w tym samym czasie kleję i idzie na rezerwę gdzie " dochodzi do siebie". -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Tylko nie podawaj publicznie wyniku testu FTP bo dziadki będą próbować go pobić , co skończy się " ojomem" dla niektórych chomików 😉😁Chomikowy poker......sprawdzam.......przebijam........ -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
A tak patrząc po pulchności to nie jednego chomika zaliczył.😁 Teraz robi przyczajkę na kolejnego. Wie gdzie się ustawić. -
@bastard83 tak do końca to nie wina " radia GPS" a algorytmów według których działa konkretna nawigacja. Do tego dochodzą też dane mapowe i mamy to co mamy. Do systemów nawigacyjnych opartych na GPS trzeba kompleksowo podchodzić. W oprogramowaniu układowym wystarczy skopać np.przeliczanie czasu i mamy pozycję plus minus jeden kilometr ( to tak dla przykładu)
-
"Sfałszowana " krecha z GPS mająca nijak się do przejechanej linii to sfałszowany przebyty dystans I wszystko co z tym jest powiązane. A precyzja wskazań GPS nie opiera się tylko na widocznej konstelacji satelitów. Do zastosowań cywilnych celowo jest "wprowadzany błąd" ( tak w uproszczeniu) Ostatnio w niektórych rejonach pln-wsch Polski GPS nie działał albo były odchyły plus minus 200 m. Jednego dnia możesz się obudzić i nie będzie GPS. I to nie jest scenariusz sci-fi. I zostanie czujnik na kole, kompas i mapa papierowa.
-
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Ordynuję Panu L4 i dwa dni wolnego.😉 Dobra byłaby też suplementacja jogurtami, kefirkami, generalnie dużą porcją białka i odpowiednich kultur probiotycznych. Alkohol nie wskazany .....😁 Najlepiej zaraz po treningu ładować w siebie białko. -
Długość pojemność tylnej przerzutki dobierasz do rozmiaru kasety / przedniego blata. Przykładowo jak chcesz kasetę 7/8 (11-32) i przód z jednym blatem np 32 to wystarczy krótki wózek.
-
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Według słupków i opisów za bardzo na siłę / z musu Pan to czynisz. A tyle razy było wałkowane.....słuchać własnego organizmu. Te treningi z foremki mogą wielu osobniczych czynników nie uwzględniać. -
Korba z 12 zadziała z kasetą 7/8. Odwrotnie już nie.
-
@leon7877 jesteś w błędzie i to potwornym. Nawet pierdylion satelitów nie da Tobie precyzji w zastosowaniu cywilnym. Chyba nie wiesz, na jakich zasadach działa GPS. Czujnik na kole to najlepsza alternatywa dla jeżdżących po lasach, parkach, miejskiej dżungli .
-
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
@TheJW Ma dobry nie wypaczony gust konesera....😁 Tylko psychopaci chomikują do słupków 🤣 A 300 W no cóż.... młode pokolenie krzyżówek wilka z chomikiem . -
@dfq zamienimy się ?🤣
-
[Modernizacja] Marin Cortina
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Naprawa i konserwacja roweru - zrób to sam
Zobaczysz. Jak się będzie "pocić" to lekko dociągniesz. -
[Modernizacja] Marin Cortina
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Naprawa i konserwacja roweru - zrób to sam
1. Jak ośka gładko, lekko bez chrobotania i innych podejrzanych dźwięków się kręci to bez sensu wymieniać. Jak jest na łożyskach maszynowych to można dekielki pościągać i zobaczyć stan smaru/kulek. Jak jest w miarę czysto to można delikatnie dołożyć smaru. Jak brudno to wypłukać izopropanolem i dać czysty nowy smar. 2. Pytanie drugie bardziej natury ekonomiczno-psychologicznej . Ale jeżeli robiłbym przód to ja osobiście zrobiłbym też tył. Ale to moja opinia. 3. Pytanie pozostaje w związku z pytaniem numer dwa. -
Do zębów rekina daleko. Spokojnie obleci ten sezon.
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
pecio odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@FigoiFago 👍Zacny szpej . Teraz poleci już z górki... zegarek, waga, czujniki, trenażer......😁 -
Widać , że dużo po płaskim . Dla mnie może być. Zresztą zawsze można wymienić najmniejsze i dojeżdżać dalej kasetę. Zwłaszcza ,że" góra " w bardzo dobrym stanie.
-
@spidelli ja tym razem muszę się z Tobą zgodzić. Baa... moja to nawet ma wymagania odnośnie kwatery , płaskości drogi, stanu nawierzchni , dystansu i jest milicjantem z Chicago strzegącym przestrzegania prohibicji. A do spakowania musiałbym ciągnąć przyczepę. ( skarpetki na rano , majtki na wieczór.......) I dla tego nie śmigam z żoną bo by mi zj......... totalnie cały wypad. Zamiast się cieszyć z łykania kilometrów to więcej kalorii bym spalił ze stresu. Wypady to robię tylko z kumplami i to takimi sprawdzonymi w boju. Z żoną to tylko koło komina . A i tak się nasłucham gdzie ja ją to włóczę .
-
No właśnie ...co będzie gdy ?..... i próba zabezpieczenia się na wypadek takiej sytuacji. Na wypadek takiej sytuacji zawsze trzeba mieć podstawową "rowerową " apteczkę. Całą resztę można wykombinować po drodze. Paradoksalnie czym "mniejsza cywilizacja" tym łatwiej się wyczarowywuje prowiant i nocleg.
-
@spidelli jeszcze o 2/3 za duży ten ekwipunek jak na wypady w ramach "cywilizacji". Pora zmienić w pewnych obszarach nawyki. Będzie lżej i mniej gabarytowo. Po za tym zawsze zabieramy ekwipunek z głową tzn. przystosowany do panujących warunków w danym obszarze działania. I nie zawsze musimy brać tony ciuchów czasem wystarczy to co mamy na sobie.
-
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Zjeżdżało się z tego kopca na krechę.....i nie tylko tego .Oczywiście oprócz tego najgłówniejszego krakowskiego.😎 Z czterech na pięć. -
[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?
pecio odpowiedział Borsuczy → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Problem jest taki @leon7877 wystarczy ,że powącha kapsla od browca i już odlatuje. Wiadomo po takim odlocie jego percepcja nie pozwala na jazdę rowerem bo się przewraca. Inny osobnik walnie w schronisku dwa browary przegryzie kiełbachą i jak nowo narodzony bezbłędnie zjedzie do kolejnego schroniska. Oczywiście wszystko robimy z dala od dróg publicznych. I żeby nie było, nie popieram jazdy po drogach nawet po powąchaniu kapsla. Moim celem było ukazanie ,że przysłowiowy browar na każdy organizm działa inaczej. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
A ja to gdzie.....też Archeo z akcentem na eksponat do formalinki. Mam uzasadnione obawy żem największy geriatryk z pośród wszystkich udzielających się w tym wątku. Zresztą kto jeszcze pamięta wujaszka Leonidka starego kacapa -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
pecio odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Szkiełkowane. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Ja akurat odwrotnie. Moje mięśnie są przystosowane do długotrwałego obciążenia bez skutków ubocznych. Dopóki będę węgiel i wodę lał do pieca to mogę jechać.
