Skocz do zawartości

pecio

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3 580
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Zawartość dodana przez pecio

  1. pecio

    [Odchudzanie] Dętki

    Latexy tak mają . Ja swoje "wiktorie" praktycznie co trzy dni pompuję. Rower po miesiącu stania ma flaki.
  2. Toś mnie Pan pięknie przelicytował. Pass.Teraz muszę koparkę do krypto zaangażować aby się dokopała niżej.😁
  3. @dfq czy można upaść jeszcze niżej.... A i tak pomimo ,że w baku tylko 25 litrów to stary diesel jedzie dalej. Stara motoryzacja tak ma...😁
  4. Majusia odsypia nocną zmianę.... Pilnuje aby żaden kot nie robił przyczajki koło trenażera na biednego chomika😁
  5. Ja śmigam na Tubolito w wersji wylajtowanej s-tubo i nigdy nie było problemów po za zaworami we wczesnych wersjach. Nigdy żadna nie wybuchła tak sama od siebie no chyba że ją źle zapakujesz pod oponę. Tak sama od siebie to strzeliła latexowa ale z mojej winy, bo przy montażu ją przyszczypałem. Jedyny ból przy tych dętkach TPU to proces klejenia łatki. Strasznie długo to trwa. Dlatego jak złapię kapcia to od razu wymieniam na nową a starą w tym samym czasie kleję i idzie na rezerwę gdzie " dochodzi do siebie".
  6. Tylko nie podawaj publicznie wyniku testu FTP bo dziadki będą próbować go pobić , co skończy się " ojomem" dla niektórych chomików 😉😁Chomikowy poker......sprawdzam.......przebijam........
  7. A tak patrząc po pulchności to nie jednego chomika zaliczył.😁 Teraz robi przyczajkę na kolejnego. Wie gdzie się ustawić.
  8. @bastard83 tak do końca to nie wina " radia GPS" a algorytmów według których działa konkretna nawigacja. Do tego dochodzą też dane mapowe i mamy to co mamy. Do systemów nawigacyjnych opartych na GPS trzeba kompleksowo podchodzić. W oprogramowaniu układowym wystarczy skopać np.przeliczanie czasu i mamy pozycję plus minus jeden kilometr ( to tak dla przykładu)
  9. "Sfałszowana " krecha z GPS mająca nijak się do przejechanej linii to sfałszowany przebyty dystans I wszystko co z tym jest powiązane. A precyzja wskazań GPS nie opiera się tylko na widocznej konstelacji satelitów. Do zastosowań cywilnych celowo jest "wprowadzany błąd" ( tak w uproszczeniu) Ostatnio w niektórych rejonach pln-wsch Polski GPS nie działał albo były odchyły plus minus 200 m. Jednego dnia możesz się obudzić i nie będzie GPS. I to nie jest scenariusz sci-fi. I zostanie czujnik na kole, kompas i mapa papierowa.
  10. Ordynuję Panu L4 i dwa dni wolnego.😉 Dobra byłaby też suplementacja jogurtami, kefirkami, generalnie dużą porcją białka i odpowiednich kultur probiotycznych. Alkohol nie wskazany .....😁 Najlepiej zaraz po treningu ładować w siebie białko.
  11. Długość pojemność tylnej przerzutki dobierasz do rozmiaru kasety / przedniego blata. Przykładowo jak chcesz kasetę 7/8 (11-32) i przód z jednym blatem np 32 to wystarczy krótki wózek.
  12. Według słupków i opisów za bardzo na siłę / z musu Pan to czynisz. A tyle razy było wałkowane.....słuchać własnego organizmu. Te treningi z foremki mogą wielu osobniczych czynników nie uwzględniać.
  13. Korba z 12 zadziała z kasetą 7/8. Odwrotnie już nie.
  14. @leon7877 jesteś w błędzie i to potwornym. Nawet pierdylion satelitów nie da Tobie precyzji w zastosowaniu cywilnym. Chyba nie wiesz, na jakich zasadach działa GPS. Czujnik na kole to najlepsza alternatywa dla jeżdżących po lasach, parkach, miejskiej dżungli .
  15. @TheJW Ma dobry nie wypaczony gust konesera....😁 Tylko psychopaci chomikują do słupków 🤣 A 300 W no cóż.... młode pokolenie krzyżówek wilka z chomikiem .
  16. @dfq zamienimy się ?🤣
  17. Zobaczysz. Jak się będzie "pocić" to lekko dociągniesz.
  18. 1. Jak ośka gładko, lekko bez chrobotania i innych podejrzanych dźwięków się kręci to bez sensu wymieniać. Jak jest na łożyskach maszynowych to można dekielki pościągać i zobaczyć stan smaru/kulek. Jak jest w miarę czysto to można delikatnie dołożyć smaru. Jak brudno to wypłukać izopropanolem i dać czysty nowy smar. 2. Pytanie drugie bardziej natury ekonomiczno-psychologicznej . Ale jeżeli robiłbym przód to ja osobiście zrobiłbym też tył. Ale to moja opinia. 3. Pytanie pozostaje w związku z pytaniem numer dwa.
  19. Do zębów rekina daleko. Spokojnie obleci ten sezon.
  20. @FigoiFago 👍Zacny szpej . Teraz poleci już z górki... zegarek, waga, czujniki, trenażer......😁
  21. Widać , że dużo po płaskim . Dla mnie może być. Zresztą zawsze można wymienić najmniejsze i dojeżdżać dalej kasetę. Zwłaszcza ,że" góra " w bardzo dobrym stanie.
  22. @spidelli ja tym razem muszę się z Tobą zgodzić. Baa... moja to nawet ma wymagania odnośnie kwatery , płaskości drogi, stanu nawierzchni , dystansu i jest milicjantem z Chicago strzegącym przestrzegania prohibicji. A do spakowania musiałbym ciągnąć przyczepę. ( skarpetki na rano , majtki na wieczór.......) I dla tego nie śmigam z żoną bo by mi zj......... totalnie cały wypad. Zamiast się cieszyć z łykania kilometrów to więcej kalorii bym spalił ze stresu. Wypady to robię tylko z kumplami i to takimi sprawdzonymi w boju. Z żoną to tylko koło komina . A i tak się nasłucham gdzie ja ją to włóczę .
  23. No właśnie ...co będzie gdy ?..... i próba zabezpieczenia się na wypadek takiej sytuacji. Na wypadek takiej sytuacji zawsze trzeba mieć podstawową "rowerową " apteczkę. Całą resztę można wykombinować po drodze. Paradoksalnie czym "mniejsza cywilizacja" tym łatwiej się wyczarowywuje prowiant i nocleg.
  24. @spidelli jeszcze o 2/3 za duży ten ekwipunek jak na wypady w ramach "cywilizacji". Pora zmienić w pewnych obszarach nawyki. Będzie lżej i mniej gabarytowo. Po za tym zawsze zabieramy ekwipunek z głową tzn. przystosowany do panujących warunków w danym obszarze działania. I nie zawsze musimy brać tony ciuchów czasem wystarczy to co mamy na sobie.
  25. Zjeżdżało się z tego kopca na krechę.....i nie tylko tego .Oczywiście oprócz tego najgłówniejszego krakowskiego.😎 Z czterech na pięć.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...