Skocz do zawartości

Tomek595

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    318
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Tomek595

  1. Polecam użyc tajemnej wiedzy i wpisać w Google REFLECTIVE CYCLING SHOES a pojawi się taki oto wynik https://www.google.com/search?q=reflective+cycling+shoes&oq=reflective+cycling+shoes+&aqs=chrome..69i57j0i22i30l4.19821j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8 nie dziękuj
  2. Ja tez dociągam do 8 000km. A potem cały napęd X01 do kosza . I u ciebie tez tak będzie , choć byś woda święconą pomieszaną z kawiorem smarował 🤣
  3. @Thomass13 Masło, maślane. Co ma MT200 do M6000? Ważne że "wychamowały" .Bo ja jak dzieckiem byłem to podeszwami "chamowałem" i tez dało się zatrzymać 🤣
  4. @leon7877 zdradzisz w jakim rejonie grasujesz mistrzu ? żebym miał się na baczności . Bo jak mnie złapiesz w brudnych bibsach to nie dość że zostane zerwany z koła to jeszcze rozpytany o błotniki , dzwonek i stopkę . A ja się jąkam jak sie denerwuje i automatycznie przechodze na slovenský 😂
  5. Aż się głodny zrobiłem Taaaa 😅 Ale na zime to polecam trenażer . Możesz jeżdzic z błotnikami 😅
  6. Nie chodzi o to żeby się chwalic kto czym jeżdzi . jeden jeżdzi Tarmakiem czy Vengem SWorks a drugi stalowym dziadem z lombardu od ciapucha . Nie ma sensu jedynie porównywac kellys , Authory czy inne Kony do rowerów z wysokiej półki gdzie komplet dobrych kół kosztuje 1600e @Alsew Chyba zajrzałes mi do rowerowej komórki bo skąd wiesz że poprzedni sezon pedałowałem na SLR01 ONE ? Szpiegujesz na Facebook czy co 😁 Tak K.. Miałem Blade RS . Sprzedany
  7. @Alsew No chyba nie masz wątpliwosci że Specialized albo Trek będzie fajniejszy niz jakas biedna Kona porównywalna z Authorem i Kellysem 😁 Przyjedz -> SK , zacznij zarabiać pieniadze w euro to od razu zrozumiesz
  8. Pokaż stravę . Zobaczymy czy trening był owocny 😉
  9. Nigdy w życiu . Po prostu w porównaniu do Spec Epic był dużo tańszy . a tak szczerze to chciałem supernowoczesną geometrię KONA ale nikt nie wiedział co to takiego i musiałem wziać Treka z wyprzedaży 😆
  10. Mam Supercaliber 9.8 model 2021 . Bardzo fajny rower do wyścigów typu maraton , długi i stabilny . Nie polecam do turystyki poniewaz przy wolnej jezdzie pozycja potrafi zmeczyć.
  11. Kolega powyżej bardzo dosłownie potraktował temat "codziennie jedno zdjęcie" Quba , widzieliśmy już 100x zarówno twój piękny rower jak i snieg na twiom osiedlu . Może czas wysilic się na jakas oryginalność🙄
  12. Rzeczywiście może byc ciężko zachować oryginalny wymiar tym bardziej że po spawaniu i tak trzeba będzie pomalować .
  13. Nakładasz na wyczyszczone - ŻLE Nakładasz na zaoliwione - też ŻLE Jak żyć 🤪
  14. Za namową użytkowników Squirta przetesytowałem go . Łańcuch Ultegra wyjałowiony do zera a blaty i koronki obficie potraktowane odtłuszczaczem . Warunki suche , szosa 3 stopnie na plusie . Od początku do końca 80kilometrowej trasy napęd pracował głośno tyle że od 50kilometra miałem wrażenie że kręci sie na sucho . Jeśli to jest ten specyfik który smaruje na 500kilometrów to ja podziękuje . dla mnie 10euro wyrzucone w błoto
  15. Doskonałość i perfekcja . Gdyby tylko dało się wstawić wyższy mostek to byłby to ROWER OSTATECZNY 😁
  16. To zależy czy świnie były z ekologicznej hodowli . Bo jak były pasione paszami ze sterydami zamiast ziemniaków z pokrzywą to wtedy łańcuch będzie krócej pracował bezdzwiecznie . Myśle że co poniektórzy osiągną przebiegi sięgające 1000km na jednej aplikacji ekologicznego smalcu . Ciekawe czy trzeba będzie kupić specjalna maszynkę do jego roztapiania . 😆
  17. Tyle tylko że na elektryku często siedzi 120 kilogramowy opasły dyletant który umie przyspieszyć ale wyhamować już niekoniecznie . Rower najczęściej wypożyczony i testowany na zasadzie " ile wyciągnie " 😁
  18. @Mihau_To sie chyba nazywa " progresywna geometria endurance aero " 😁
  19. Życie jest za krótkie żeby jezdzić grawelem 😋
  20. Wyobraż sobie że niektórzy wyjazd na rower traktują jako trening i maja w głębokim poważaniu walory krajoznawcze okolicy , skupiając się na zaplanowanym wysiłku a nie dekoncentrując się szukaniem drogi czy tez podziwianiem kapliczek, pomników przyrody tudzież rzepakiem i innymi bzdetami 😁
  21. To skoro już o elektrykach mowa i wartościach przekraczających 6000N , to może kolega @Mentos wrzuci łańcuch ze swojego elektryka do R1? 😉 Paplanie dla paplania i teorie bez ładu i składu bez jakiegokolwiek potwierdzenia postawionych tez . U mnie na wsi , ze dwadzieścia lat temu , autochtoni zakładali się do rowerów UKRAINA łańcuchy z WSK 125 . Podobno łańcuchy seryjnie montowane w rowerach produkcji ZSRR wyciągały się na potęgę . Czyli albo łańcuchy z CCCP były słabe , albo wiejscy kaskaderzy na Ukrainach kręcili takie waty , że powinni wygrywać TDF 😁 Dla niewtajemniczonych w tematykę motocyklową, R1 to taki szybki motocykl produkcji Yamahy , a WSK 125 to tez motocykl tylko trochę słabszy 😄
  22. Jeżdzę czasem , z niekłamanym obrzydzeniem , na rowerze po Krakowie . Przyznaje , 100% czasu na oriencie , 80% czasu walka o przeżycie . Z tym że tutaj w większości spotykam hipsterska młodzież , grubasów na rowerach z sieci miejskich oraz , moich ulubionych , UberEats i temu podobnych ... Fakt , faktem że jeżdżenie na szosie po ulicach Krakowa to jeszcze głupszy pomysł , ale jeśli ktoś zechce mnie przekonać że na ścieżkach rowerowych panuje empatia , zdrowy rozsadek i luz na dwóch kółkach to , w moim mniemaniu powinien się leczyć ... Az strach pomyśleć co dzieje się w stolicy.
  23. Relacja pomiędzy wysokością siodełka a wysokością kierownicy jest nader innowacyjna 😉
  24. O proszę , elegancko , ciekawe co na to turyści mijani przez 100 kilogramowego brysia pędzącego 35km/h na 25 kilogramowym rowerze . Bo rozumiem że żeby zmęczyć się na elektryku to należy udać się w góry . Równie dobrze można pchać wózek wypełniony cukrem z Biedronki, pomiędzy regałami z prędkością 49 km/h i wchodząc na 5 strefę tętna. Da się ? Pewnie tak . 😁 Jako aktywny zawodnik mtb , mieszkaniec terenów górzystych obserwuje nowe zjawisko . Grupa brzuchatych brodaczy , chodzących w wadze ciężkiej , podjeżdżajacych Jaworzynę czy Wierchomlę na pełnym wspomaganiu , mających w głębokim poważaniu innych użytkowników . W schronisku dwa piwka z sokiem a potem zjazd stylem rozpaczliwym w dół . Masa jest , amortyzacja jest więc prędkość również .Koszulka z FOXA trzepocze na wietrze a nerka z EVOC zadaje szyku . Co to ma wspólnego z mtb ? Nie mam pojęcia . Ale co człowiek to opinia .
  25. NW Rainskin Shield. Nie przemoknie a membrana sprawnie pracuje. Tyle tylko że ona jest w typie slim-aero co niektórym może nie pasować.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...