Skocz do zawartości

sztorm

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Jacek
 • Skąd
  K-ce

Ostatnie wizyty

308 wyświetleń profilu

Osiągnięcia użytkownika sztorm

Ten od rowerów

Ten od rowerów (4/13)

 • Pierwszy post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Reaktywny
 • Od tygodnia

Ostatnio zdobyte

6

Reputacja

 1. BCD to średnica okręgu po którym znajdują się otwory na śruby mocujące w przypadku nieparzystej liczby śrub trudno to zmierzyć ale na upartego można. Zmierz średnicę zębatki podziel na 2 wyjdzie ci promień. Zmierz odległość od średnicy do środka otworu na śrubę odejmij od promienia średnicy pomnóż przez 2 i wyjdzie BCD.
 2. Czytałem ten artykuł w wersji papierowej i jest tam jeszcze tylko o doborze długości łańcucha i tabelka z masami i cenami komponentów. To co mogłoby cie interesować już przeczytałeś.
 3. masz tu link wpisujesz tam numer seryjny widelca (jest z tyłu na koronie i wiesz wszystko o nim). Jaki zestaw serwisowy do przeglądu po 50h lub 20h i wiele innych rzeczy. https://trailhead.rockshox.com/en/search/
 4. abdesign popieram w całej rozciągłości i chciałem tylko dodać słowa klasyka nie sprzętem a talentem.
 5. DT ma dwa rodzaje bębenków 3pawl i rachet (twój jest ten drugi) i nie występują w różnych długościach, qr9 załatwisz odpowiednimi adapterami.
 6. Pogadaj z chłopakami DT4you podaj nr. tej piasty jest obok kołnierza mocowania szprych i wszystko będziesz wiedział. https://www.dt4you.pl/kontakt-c-417.html?osCsid=f2fd6debf1431b460e533840c52acb57
 7. Zrobiłem dziś lepsze zdjęcie kasety na bębenku bez ostatniej zębatki do porównania.
 8. Teraz mam koła XR1501 i napęd 1x12 ale na kołach X1900 i poprzednich napędach M7000 i M8000 zrobiłem ok. 11000 km i nic się nie działo.
 9. Bez najmniejszej koronki wygląda to tak. Jutro zmierzę dokładnie ile wystaje bębenek ponad przedostatnią koronkę.
 10. Sprawdzałem u mnie koło X1900 i ta sama kaseta wygląda to podobnie. Nie zrobiłem zdjęcia ale nakrętka złapała mi na 2 pełne zwoje gwintu przykręcając ręką bez narzędzia do pierwszego oporu.
 11. na poprzedniej stronie wrzuciłem zdjęcie bębenka na kasetę MTB 11 gdzie była przykręcona na cały gwint, zmierzyłeś bębenek czy masz ten sam wymiar?
 12. Ale tu nie jest mowa o Novatecu tylko DT Swiss Ale tu nie jest mowa o Novatecu tylko DT Swiss
 13. Koło DT Swiss X1900 spline z bębenkiem na kasetę 11 gdzie nie występował ten problem wymiar zmierzony na zdjęciu to 34,9 mm
 14. Po czym tak sądzisz? Może jakieś uzasadnienie ? Są w sprzedaży piasty z bębenkami do kaset 8,9,10,11 ale są również z bębenkami do kaset 8,9,10 i do tego ostatniego nie da się założyć kasety 11 a do pierwszego podejdą wszystkie kasety. I nie piszę ci koniec kropka tylko sobie to sprawdź.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...