Skocz do zawartości

CC_PL

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    64
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Dodatkowe informacje

  • Skąd
    Wawa

Ostatnie wizyty

337 wyświetleń profilu

Osiągnięcia użytkownika CC_PL

Entuzjasta

Entuzjasta (5/13)

  • Dedicated Rzadka
  • Collaborator
  • Reaktywny
  • Pierwszy post
  • Conversation Starter

Ostatnio zdobyte

16

Reputacja

  1. Lubię też: [ Parra for Cuva - Small Flowerd (feat. Anna Naklab) - YouTube ] --> [ Polar Inc Journal Lane 8 ft Solomon Grey Hot As You Want Acapella - YouTube ] -->
  2. Polecam: Lazy Sun
  3. Dzięki! Tutaj wrzuciłeś Boscha GBS 75 AE jako przykład rozumiem? Czy ją polecasz? Bo wpadł mi w oko model GBS 750 i ma zbliżone parametry, a kosztuje połowę.
  4. Cześć, sorry, ale nie znam forum na którym mógłbym o to zapytać.....Więc wrzucam w forum Offtopic Szukam szlifierki do podłogi drewnianej (szlifierki nie cykliniarki czy polerki) - chodzi o zdjęcie małej warstwy z desek (lakier + cienka warstwa drewna). Chodzi o szlifierkę do podłóg, jak szukam na Amazon czy Allegro wyskakują głównie ręczne szlifierki do innych zastosowań. Interesuje mnie raczej szlifierka taśmowa (tarczowe oscylacyjne nie bardzo - zostawiają ślady). Firma raczej z średniej półki. Wiem, że w elektronarzędziach rządzą DeWalt, Stanley, Makita i Bosch, jednak ze względu na niewielki budżet (około 3k zł) szukam czegoś niekoniecznie z wysokiej półki :). Wiadomo dobry sprzęt to 8-10+ k zł. Szlifierka powinna być "prowadzona" jak odkurzacz (nie ręczna!) i posiadać odsysanie i worek materiałowy na pył. Mile widziana większa powierzchnia robocza i duża masa (docisk). Rozważam sprzęt z średniej półki, może być outlet czy nawet używana szlifierka (jak używana to bardziej z pewnego źródła - np. Allegro). Wiem, że ten sprzęt można wypożyczyć, ale w naszym wypadku lepiej kupić (sąsiad chce również z niej skorzystać). Pomyśleliśmy, że kupimy ją, wyszlifujemy wszystko jak trzeba i odsprzedamy z niewielką stratą. Ktoś coś zna, może polecić? Dodam jeszcze, że chodzi o deski sosnowe olejowane. Chcemy je przeszlifować (nie cyklinować). Dzienks!
  5. Cześć, jedną z metod jest wybranie firmy na giełdzie transportowej (np. clicktrans__pl) lub wypożyczenie przyczepki (np. na statoil)......Macie jakieś inne pomysły, patenty na przewiezienie roweru na większą odległość, roweru w całości (nie mam bagażnika dachowego do auta). Jakaś tania firma lub kurier? Może inny "patent" ? Zależy mi na kosztach i żeby rower dotarł w całości i niezniszczony! Dzięki za wszelkie sugestie!
  6. Polecam książkę "Suwerenna jednostka" - z 1997 roku która "przewidziała" większość zdarzeń które obecnie mamy/mieliśmy w ostatnich 25 latach. Tu krótka recenzja:
  7. Witam, Napiszę szerzej za jakiś czas i wrzucę zdjęcia. Na razie mogę tylko powiedzieć, że jest śnieg, lód i minus kilka stopni Celsjusza i nie było za bardzo okazji by go sprawdzić. Ale za jakiś czas wrzucę krótką recenzje + zdjęcia - będę pamiętał, obiecuje!
  8. Tak, ale jego drogą mogą pójść kolejni politycy, nie mówiąc że w Eurokołchozie mamy straszny bajzel i nigdy nie wiesz jakie będą przepisy prawne i kto będzie rządził (UE coraz bardziej wtrąca się w interesy państw członkowskich). To nie są mrzonki czy teorie spiskowe - te rzeczy były zaplanowane wiele lat temu, jako jeden z elementów zabierających ludziom wolność / prawo do wypowiadania własnego zdania czy obrony własnych interesów. Mogę podrzucić filmy z YT na ten temat, jak ktoś chce bardziej zagłębić się w temat, ale już Pan Radosław Pogoda sporo wyjaśnia (mój poprzedni wpis) .
  9. Dużo osób wyśmiewa ten problem - będziecie się śmiać, jak - tak, jak we Francji czy Kanadzie osobom które się sprzeciwiają rządzącym - zamkną wam konto bankowe i wyrzucą z pracy. Wszystko przed Wami! Film, który tu wrzuciłem, szybko znika z YT - komuś zależy aby jak najmniej osób go obejrzało. Mimo wszystko zachęcam do zapoznania się wypowiedziami Konfederacji w tej (i innych) sprawach. Nie zanudzam więcej w tym temacie - jeszcze raz tylko powtórzę - warto obejrzeć ten i podobne filmy i wyciągnąć własne wnioski! Jak ktoś nie lubi Pana K. Bosaka i Konfederacji, to wrzucę na koniec świetnego publicystę, biznesmena Pana Radosława Pogodę: [ Sygnały przed kryzysem - Jak wprowadza się CBDC. Krok po kroku, bez teorii spiskowych - Radek Pogoda - YouTube ] --> https://www.youtube.com/watch?v=YO_1QPKmfdQ [ Koniec anonimowych wydatków! Jak OCHRONIĆ swoje PIENIĄDZE przed nowymi przepisami? Radek Pogoda - YouTube ] --> https://www.youtube.com/watch?v=SwGEVEyfN58 [ Jak cyfrowe dowody tożsamości zniszczą Twoją prywatność na zawsze? Radek Pogoda - YouTube ] --> https://www.youtube.com/watch?v=YGUksL5besg
  10. Focus (czy Canyon) to bardzo dobre marki. Lubię ich rowery.
  11. Same parametry (jak MPIX czy bitrate) to nie wszystko, liczy się sensor (jedne z lepszych to SONY), no i dobrze, żeby obiektyw był (w miarę) dobry (a tego zwykle nie dowiecie się ze specyfikacji, trzeba postawić po prostu na lepsze firmy). Ze stabilizacją - też trudna sprawa, trzeba polegać na testach (a które są rzetelne / wiarygodne?). Ogólnie IMO lepiej kupić coś lepszej marki, niż taniochę "lepsiejszą" na papierze, a nie w rzeczywistości (bo co z tego że parametry są świetne, jak w wielu miejscach producent idzie na duże oszczędności).
  12. Ciekawym rozwiązaniem są uchwyty do mocowania roweru za samochodem (zamiast typowego bagażnika dachowego) - warto też rozważyć taką opcję.
  13. Nie są, ale wpływają na decyzje euroosłów z Brukseli.
  14. Jakbym miał wybierać tylko między firmami, to wziąłbym GIANT-a (mają na Tajwanie ponoć jedne z najnowocześniejszych zakładów jeśli chodzi o produkcję ram rowerowych), ale specka Radona jakby lepsza
  15. Orbea i KTM mają spoko sprzęty. Ja nie mam nic do Shimano (japońska dobra robota), są niezawodne, ale Bosch to też TOP. Z tego co pisze wojtek_se - to łyknął bym KTM-a.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...