Skocz do zawartości

chudzinki

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    7 334
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez chudzinki

  1. Przypominam, że mowa tu o rowerach za 3, max. 4 tys. polskich zł i raczej nie na 29, bo w tej cenie to ciężko, przynajmniej w okolicy .
  2. To bym został przy swoim crossie...
  3. Przysłowiowy bułkowóz . Żadnych metrowych hopek, enduro, downhillu itp.
  4. Nie stosowałem, więc nie wiem .
  5. Przereklamowane... Jeżeli nie są to długie jazdy i kończą się w miejscu gdzie można się przebrać to cienka skarpeta, woreczek foliowy i gruba skarpeta. Po powrocie w woreczku bajorko, ale ciepło jest .
  6. A przy porównaniu tego Lapierre do https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-st-900-s-27-5/_/R-p-301099 i https://www.olx.pl/oferta/fajny-rower-mtb-allmountain-trail-ghost-asx-4900-27-5-27-5-CID767-IDHXUOA.html to co najlepiej wypada jeżeli chodzi o ramę? To ma być drugi rower zastępujący crossa, który jest użytkowany niezgodnie z przeznaczeniem . Pomijam napęd, koła, hamulce i sztycę w Ghost. Chodzi mi tylko o ramę. W ogóle to zastanawiam się czy jest sens bawić się w używki jeżeli chodzi o budżetowe fulle...
  7. No że był przed podobnym dylematem . Powiem Ci, że tej gwary jakoś nie ogarniam . Dzięki za link, ale stojak powie "tak", a teren powie "pocałuj mnie w pupę"...
  8. Nie, nic nie da. Szykuję się pomału do zmiany kasety z 11-46 i tam kombinuję, bo 11 i tak baaardzo rzadko używam, więc jakby przypadkiem było coś gotowego to czemu nie kupić . No kompletnie, bo bardziej mi zależy na miękkich przełożeniach. No nic, jak mi ktoś nie "zagwarantuje", że ta przerzutka da radę z 11-50 / 11-51 to nie eksperymentuję.
  9. Ale ja nie ma zamiaru zmieniać przodu... Pytałem tylko o kasetę (bo moooże jest coś czego nie znalazłem), więc to raczej nie odpowiedniki .
  10. Czyli opinie co do przerzutki różne... @Mareckik, ma GS. A co to znaczy?
  11. Czy przerzutka https://bike.shimano.com/pl-PL/product/component/deorext-m8000/RD-M8000-GS.html da radę z kasetą 11-50? Na przodku jest 34. A tak z ciekawości - spotkał się ktoś z kasetą 11s 12-46 / 12-50 / 12-51?
  12. Suntour przejmuje Sunrace, ale spokojnie - są zwroty .
  13. Chyba jednak nie. "Czujem" żebym odpadł na etapie suszenia .
  14. Przyznam Wam się do czegoś... Nie sądziłem, że przez, na tą chwilę, 76 stron można opowiadać o myciu i smarowaniu łańcucha .
  15. A to takie proste ! Bo właśnie czytałem: i dlatego zapytałem.
  16. Żeby nie zakładać nowego tematu to podepnę się tutaj. W Locus Pro jest taka zakładka "przewyższenia", a w niej "spadek wysokości" i "przyrost wysokości". W innej zakładce jest "min. wysokość" i "maks. wysokość". Czy z tych danych można obliczyć przewyższenia, które często podajecie po Waszych treningach?
  17. W tej cenie nie jest źle, ale rolę amortyzatora pełni kowadełko o nazwie NEX, które pod Twoim "wielkim" ciężarem będzie kiepsko pracowało, o ile w ogóle można powiedzieć, że to coś pracuje. Jesteś na granicy rozmiaru M i S - radzę się przymierzyć, ale pewnie M-ka podejdzie. 4D to model damski, ale to z pewnością wiesz.
  18. Podeślij link, bo jest kilka modeli...
  19. Masz do tego pełne prawo . Swoją drogą - ciekawe czy ja mam tak słabą nogę czy lubię dużą kadencję czy mój teren jest lepsiejszy albo wszystko razem . Masz do tego pełne prawo . Swoją drogą - ciekawe czy ja mam tak słabą nogę czy lubię dużą kadencję czy mój teren jest lepsiejszy albo wszystko razem .
  20. I w którym kierunku idziesz? Są jeszcze oryginalnie wyglądające rowery Marin np. https://www.marinbikes.com/pl/bikes/2021-kentfield-1-st#specifications , https://www.marinbikes.com/pl/bikes/2021-terra-linda-1#specifications . Cięższe, ale z pewnością wygodniejsze.
  21. Jak ma być lekko i szybko to https://www.decathlon.pl/p/rower-triban-regular-d/_/R-p-168772?mc=8487137&c=Biały Ostatnio był temat na forum gdzie autorka kupiła taniego https://www.decathlon.pl/p/rower-szosowy-triban-100-flatbar/_/R-p-300811?mc=8500949&c=Szary i jest bardzo zadowolona. I zawsze to mniejsza strata jeżeli musisz gdzieś zostawiać rower... Podaję przykłady, bez większego namysłu, bo nie wiem czy takie rowery w ogóle Cię interesują. W Decathlonie najłatwiej się przymierzyć. Mieszkasz w górzystym terenie? EDYCJA: Znalazłem .
  22. Zacznij lekturę od końca . Chociaż jeżeli to ma być: to nie wiem czy nie lepiej coś bez "amortyzatora" tylko znowu w tej kwocie to dużego wyboru nie ma.
  23. Ani nie popieram ani nie promuję (nie wrzuciłem żadnego linku), ale jak autor będzie chciał to i tak kupi . Szczególnie w dzisiejszych czasach... Przypomniał mi się daleki kuzyn - początkiem tamtego roku był na operacji kolana (nie wiem co dokładnie) i teraz ledwo chodzi. Wiem, że to pewnie błąd lekarza, ale teraz czeka na lepsze czasy... A to już nie nasz problem .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...