Skocz do zawartości

chudzinki

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    7 334
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez chudzinki

  1. Czyli to już najwyższa "szkoła jazdy" żeby przy tym samym wymiarze stack (wysokość suportu oczywiście biorę pod uwagę) obczaić różnice związane z różnymi wysokościami główek ram 😀.
  2. Na podstawie zdjęcia? Hmmm... To już musiałby być chyba stan agonalny 😀
  3. A co Ty chcesz na tym zdjęciu wypatrzeć? 🤔
  4. A ja się dopytam w ww. sprawie, bo to już gdzieś się przewinęło, a mnie to nurtuje 😀 - dlaczego patrzycie na wysokość główki jak jest podany stack? Nie jest to tak, że rowery przy różnej główce mogą mieć identyczny stack?
  5. @szy, spokojnie, nie denerwuj się 😛. Ja nie jestem @wkg (bez urazy Witek 😉) i nie będę się dochodził nad sensem bagażnika i błotników (sam ich używam), ale pytam, bo wiele osób nie zna innych rowerów. "Pan" w sklepie powiedział, że taki i taki chcę. Nieważne, że będę jeździł w słoneczne dni 5 km ścieżką rowerową do kolegi, ale wszystko musi być. Dlatego pytam i jak ktoś dalej twierdzi, że chce to OK. Doradzimy 😉. Niestety z tych rowerów ja nic nie polecę, a wręcz odradzam...
  6. Żaden... Gdzie będziesz jeździł? Asfalt? Szutry? Ile % czego? Ile ważysz? Potrzebny bagażnik i błotniki?
  7. W tej kwocie kierowałbym się w stronę Unibike - w miarę wygodna pozycja + regulowany mostek w standardzie. Do crossa będzie musiał dokupić to co chcesz i zamontować, ale jak zrobisz to sam powinno wyjść taniej, a rower powinien być deko lepszy niż trekking w podobnej cenie. Decyzja należy do Ciebie.
  8. Ocenisz stan używki? W tym ogłoszeniu np. brakuje wielu danych. Potrzebne Ci są błotniki i bagażnik? Popatrz na forum, bo jest sporo podobnych tematów. Jak coś to wrzucaj linki.
  9. W Twoim temacie pisałem Ci jakie rowery są warte uwagi, ale wiadomo nie każdemu podoba się to samo 😉. Proponuję założyć nowy temat we właściwym dziale, wrzucić linki do poszczególnych roczników, które możesz fizycznie kupić i ktoś zawsze popatrzy.
  10. Trzeba też pamiętać o tym, że kupując rower online ze sklepu zawsze po przymierzeniu można go oddać.
  11. @KarolinaPa, jesteś na granicy rozmiarów, a to zawsze jest dylemat. Na S też powinnaś się odnaleźć. Producent operuje literkami, a geometrii nie widzę na stronie, więc trudno powiedzieć jak to będzie w calach.
  12. Stalowa albo powietrzna 😉, jak @pinok napisał.
  13. Między Rometem a Unibike znaczącej różnicy nie ma, ale na takie trasy to naprawdę zły wybór.
  14. Link. Naprawdę szukasz MTB do miasta?
  15. Okazyjnie do miasta Unibike 😉. Okazyjnie do lasu żaden.
  16. To wtedy rowery tego typu: https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-crossowe/rowery-fitness/fx/fx-2-disc-stagger-damski/p/27993/?colorCode=grey https://allegro.pl/oferta/28-lazaro-aero-v2-damski-mocny-fitt-24s-acera-17-10433686763
  17. Hmmm... 😀 Jeżeli jazda w takiej kolejności to od siebie zaproponuję https://www.decathlon.pl/p/rower-trekkingowy-riverside900/_/R-p-300794?mc=8577823 ,Unibike Crossfire, Giant Roam 3 i "polskie" rowery Kands, Spartacus, Northec.
  18. 17 cali. Jesteś w stanie ocenić stan używki?
  19. Czysta okazja https://www.olx.pl/d/oferta/giant-stance-2-29cali-2020-jak-nowy-dokumenty-full-CID767-IDIXIHb.html#3dd3ca5bd3 w cenie nowego.
  20. Standardowo przy tych gabarytach poleciłbym Unibike Crossfire, ale przekracza budżet. Popatrz na rowery Kands / Lazarro i Northec. Zależy co znajdziesz dostępnego.
  21. chudzinki

    [rower] do 5000zl

    Odpowiedni 😉. A ile masz wzrostu i jaka noga? Do https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-all-mountain-am-100s-29/_/R-p-309661?mc=8586941
  22. chudzinki

    [rower] do 5000zl

    Zawsze możesz oddać jak Ci nie przypasuje. Wg mnie rozmiarówka Rockridera jest lekko zawyżona tzn. ja przy 179 cm lepiej czułem się na M (inny model).
  23. chudzinki

    [rower] do 5000zl

    Większe koła, a przede wszystkim sztywne osie. Wygrywa XC 500 - Reba + gwarancja to dla mnie wystarcza, ale Merida jest bardzo fajnym rowerem. Kwestia jeszcze wyglądu. Na przyszłość wrzucaj linki.
  24. Zapomniałem o jednej dość ważnej, dla mnie, kwestii, a mianowicie o hałasie! Wiozę 600 km i mam dość. Nie wyobrażam sobie więcej... W życiu nie kupiłbym już bagażnika na dach.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...