Skocz do zawartości

Eathan

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 154
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12

Zawartość dodana przez Eathan

  1. @burz w sieci widziałem sporo opinii na temat awaryjności tej lampki.
  2. Ciekawe, mam tylko 2 - varię i ion 200. Odczytałem numery na Garminie z właściwości światełek i tyle. W kazdym razie poleciał ten od variatki i działa.
  3. Pomogło, dziękuję. Taka ciekawostką ION 200 spiął się w sieć z Varią.
  4. Ha i nie działa. Error 3, Dziwna sprawa bo działało wcześniej to co podałem powyżej. Teraz już nie działa
  5. Ahhh ten @pecio 😈 Garmin chyba mu płaci pensję za to kuszenie
  6. @pecio mam ostatnią prośbę o zerknięcie na config z ION 200 RT (sn: 761850816) w parze z variatką. Idea jest taka: dzienne miganie przy prędkości większej niż 5 km/h od wschodu do zachodu, nocne miganie przy prędkości większej niż 5 km/h od zachodu do wschodu. automatyczne wyłączenie jak stoję dłużej niż 5 minut. #4587520,196641:0,761850816:1:#5,3!Dzien:2:63:0:0C]1.38889Er900,s900!Noc:2:62:0:0Es900,r900C]1.38889!:1:0:0:0D=1#0,73535488::11141120:#9,6!NoGPS:1:4:0:0G[3!Hebel:2:4:0:0C]1.94444A[-10!DRadar:1:7:0:0I]-1]0!NOC:2:4:0:0B[5Es-600,r600!NRadar:2:6:0:0Es-600,r600I]-1]0!:1:0:0:0D=1#7,6:Ion 200 RT:0:16777215:-1!2,:-1,Off:0!1,High:1!1,Medium:2!1,Low:5!1,Day Flash:63!1,Night Flash:62#6,5:Varia 820:5570730:16777215:-1!2,:-1,Off:0!1,STAŁE:4!1,DZIENNE:7!1,NOCNE:6!1,PELETON:5#0::#1:1#123!:123!#16711680#0#B3843#2#24#0#0
  7. @pecio mam na EDGE 1040 zainstalowane Beta 31.18. O ile mi wiadomo to nowszego nie ma. @bashey_pl wyskoczyły dwa urządzenia - jedeno to Varia a drugie SBL coś tam. Dobra, poszło. Mam już BLE.
  8. ehhh no i @pecio sam sobie jesteś winny. Niby najnowsza beta na EDGE 1040, podłączyłem do komputerka ale mam otwarte ANT+. Jak połączyć się w bezpieczny sposób? Zdaje się to ma znaczenie i tylko wtedy działają te nowe funkcje... PS Leci aktualizacja firmware.
  9. No i Variatka już dojechała. Inpost jak zwykle na plus. Zabieram się za odpalenie
  10. @pecio jak tak oglądam to Magene to ona jest rozbieralna w prosty sposób. To dobry prognostyk bo pewnie da się łatwo wymienić ogniwo. Masz i używasz tej Magene? Jak czasem pracy?
  11. @pecio moja żona jeszcze nie wie kim jesteś, ale pewnie już nie jest Twoja fanką heheheh A tak poważnie ciekawa lampa. Fajnie, że przewidzieli kwestie mocowania pod i zachowania odcięcia. Jest to ciekawa opcja. Gdyby miała kształt jak HORI albo EVO 1700 to bym już zamawiał
  12. Wiesz mnie raczej na przód kusi Hori 1300 od MagicShine. Trek ION 200 jest super, ale jako sygnalizacja a nie do jazdy nocą.
  13. @znajomy magicshine HORI 1300? Obie ogarniesz jednym pilotem,
  14. Kiedyś rozważałem UT800. Tylko jakoś bardziej podoba mi się bardziej kwadratowy kształt
  15. @pecio właśnie przyszło info od inpostowego sznupka, że już jedzie. Więc pewnie będzie jutro.
  16. Pięknie podziękował!
  17. @pecio zamówiłem dzisiaj. Pewnie jutro będzie. Więc stąd pytanie o wad. Oczywiście ION 200 RT na przód zostaje. O SBL#2 nie wiedziałem. Używam ION i Flare na SBL i nie było potrzeby instalowania SBL#2. Co do założeń w działaniu: kolorki sobie zmienię, generalnie używałem tego wynalazku z lampkami, nie bardzo miałem pomysł na automatyzację dla Variatki. Generalnie zależy mi na tym: po zachodzie słońca ( do wschodu ) ma mrugać cały czas, za dnia (od wschodu do zachodu) variatka nie musi się świecić, ma działać radar i odpalać światło jak wykryje auto, jak hamuje, to odpalenie na 100% mocy, poza tym te przyciski od ręcznego zmieniania trybów się przydadzą (tak jak w Twoim wcześniejszym poście). Jak rozumiem: chce automatu - ustawiam S, chce ręcznie zmieniać - ustawiam M, A widzisz... Bile Light Control #2 => https://apps.garmin.com/apps/910e3f6c-24ba-4d11-94b7-96e12ee4d568 Zakładam, że to miałeś @pecio na myśli.
  18. @pecio doprecyzuje. Mam EDGE 1040. Pytałem o to, czy to ustawienie jest pod Varie 820.
  19. @Mentos i to jest sedno sprawy: Plusem jest to, że mamy rynek dla usług. Hydraulik czy elektryk nie zginie z głodu w najbliższych latach Ale tutaj mam ciut inne zdanie: Stary jestem... Do czasu zakupu gravela to sobie wszystkie rowery ustawiałem sam. Jak wjechał baran to nie ogarniałem, poszedłem na fitting i nie żałuje. Do dzisiaj nie ogarniam tych wszystkich parametrów kierownicy z barankiem, nie chciało mi się szukać, uczyć się, etc. Poszedłem, zapłaciłem (zupełnie rozsądne 300 zł). Rower został ustawiony, minimalnie poprawiono bloki w butach. Już po wyjściu z fittingu i przejechaniu pierwszych kilometrów było wygodniej. Po kolejnych dziesiątkach kilometrów było dalej wygodnie. Wiem, że to nie jest fizyka kwantowa, ale trzeba doczytać o tym jak ustawić klamki, jak ustawić siodło, wiedzieć jak dobrać odpowiednią kierownicę i jak operować tymi wszystkimi wymiarami. Warto też mieć jeszcze kogoś kto zerknie z boku na ciebie siedzącego na rowerze. Ten ktoś też powinien kumać o co chodzi. I szczerze wolałem jeździć, cieszyć się nową zabawką niż traci czas na doktoryzowanie. Zaoszczędzony czas, który poszedł na jazdy wart jest więcej niż to co zapłaciłem. I tak zupełnie przy okazji. To, że ludzie wydają grube tysiące na ustawianie roweru to znak, że po prostu poprawiło nam się życie, stać nas na więcej niż tylko pajda chleba z tłustym.
  20. @pecio rozumiem, że ten kod działa również z 820? Czy masz coś lepszego w zanadrzu?
  21. @Mandoleran tak... po tej naszej ostatniej jeździe mnie na dobre zaczęło kusić... Zamówiłem, pewnie jutro będzie.
  22. @bashey_pl o proszę. Doszedłem do podobnych wniosków. Czekam na kuriera z 820...
  23. @HSM rondo generalnie chyba nigdy nie prowadziło sprzedaży części. Jak miałem swoje rondo to potrzebowałem krótszy mostek. Oczywiście w sklepach nie było, napisałem do Rondo, ale napisali, że nie sprzedają części. Finalnie olałem złote napisy i kupiłem mostek innego producenta.
  24. Gdyby kogoś pokusiło instalowanie firmware Beta 31.15 to nie polecam. Strasznie długo trwała aktualizacja, po komputerek odpala się koszmarnie długo.
  25. @smw44199 ale wiesz, że naprawa tego to oczyszczenie kawałka ramy z lakieru i później odtworzenie malowania fabrycznego? O wzmocnieniu całości w celu zabezpieczenia się na przyszłość nie wspominam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...