-
Liczba zawartości
2 154 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez Eathan
-
@burz w sieci widziałem sporo opinii na temat awaryjności tej lampki.
-
Ciekawe, mam tylko 2 - varię i ion 200. Odczytałem numery na Garminie z właściwości światełek i tyle. W kazdym razie poleciał ten od variatki i działa.
-
Pomogło, dziękuję. Taka ciekawostką ION 200 spiął się w sieć z Varią.
-
Ha i nie działa. Error 3, Dziwna sprawa bo działało wcześniej to co podałem powyżej. Teraz już nie działa
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Eathan odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
@pecio mam ostatnią prośbę o zerknięcie na config z ION 200 RT (sn: 761850816) w parze z variatką. Idea jest taka: dzienne miganie przy prędkości większej niż 5 km/h od wschodu do zachodu, nocne miganie przy prędkości większej niż 5 km/h od zachodu do wschodu. automatyczne wyłączenie jak stoję dłużej niż 5 minut. #4587520,196641:0,761850816:1:#5,3!Dzien:2:63:0:0C]1.38889Er900,s900!Noc:2:62:0:0Es900,r900C]1.38889!:1:0:0:0D=1#0,73535488::11141120:#9,6!NoGPS:1:4:0:0G[3!Hebel:2:4:0:0C]1.94444A[-10!DRadar:1:7:0:0I]-1]0!NOC:2:4:0:0B[5Es-600,r600!NRadar:2:6:0:0Es-600,r600I]-1]0!:1:0:0:0D=1#7,6:Ion 200 RT:0:16777215:-1!2,:-1,Off:0!1,High:1!1,Medium:2!1,Low:5!1,Day Flash:63!1,Night Flash:62#6,5:Varia 820:5570730:16777215:-1!2,:-1,Off:0!1,STAŁE:4!1,DZIENNE:7!1,NOCNE:6!1,PELETON:5#0::#1:1#123!:123!#16711680#0#B3843#2#24#0#0
-
@pecio mam na EDGE 1040 zainstalowane Beta 31.18. O ile mi wiadomo to nowszego nie ma. @bashey_pl wyskoczyły dwa urządzenia - jedeno to Varia a drugie SBL coś tam. Dobra, poszło. Mam już BLE.
-
ehhh no i @pecio sam sobie jesteś winny. Niby najnowsza beta na EDGE 1040, podłączyłem do komputerka ale mam otwarte ANT+. Jak połączyć się w bezpieczny sposób? Zdaje się to ma znaczenie i tylko wtedy działają te nowe funkcje... PS Leci aktualizacja firmware.
-
-
@pecio jak tak oglądam to Magene to ona jest rozbieralna w prosty sposób. To dobry prognostyk bo pewnie da się łatwo wymienić ogniwo. Masz i używasz tej Magene? Jak czasem pracy?
-
@pecio moja żona jeszcze nie wie kim jesteś, ale pewnie już nie jest Twoja fanką heheheh A tak poważnie ciekawa lampa. Fajnie, że przewidzieli kwestie mocowania pod i zachowania odcięcia. Jest to ciekawa opcja. Gdyby miała kształt jak HORI albo EVO 1700 to bym już zamawiał
-
Wiesz mnie raczej na przód kusi Hori 1300 od MagicShine. Trek ION 200 jest super, ale jako sygnalizacja a nie do jazdy nocą.
-
[zestaw lampek] Pytanie o mocny zestaw do jazdy w dzień
Eathan odpowiedział znajomy → na temat → Akcesoria rowerowe
@znajomy magicshine HORI 1300? Obie ogarniesz jednym pilotem, -
Kiedyś rozważałem UT800. Tylko jakoś bardziej podoba mi się bardziej kwadratowy kształt
-
@pecio właśnie przyszło info od inpostowego sznupka, że już jedzie. Więc pewnie będzie jutro.
-
Pięknie podziękował!
-
@pecio zamówiłem dzisiaj. Pewnie jutro będzie. Więc stąd pytanie o wad. Oczywiście ION 200 RT na przód zostaje. O SBL#2 nie wiedziałem. Używam ION i Flare na SBL i nie było potrzeby instalowania SBL#2. Co do założeń w działaniu: kolorki sobie zmienię, generalnie używałem tego wynalazku z lampkami, nie bardzo miałem pomysł na automatyzację dla Variatki. Generalnie zależy mi na tym: po zachodzie słońca ( do wschodu ) ma mrugać cały czas, za dnia (od wschodu do zachodu) variatka nie musi się świecić, ma działać radar i odpalać światło jak wykryje auto, jak hamuje, to odpalenie na 100% mocy, poza tym te przyciski od ręcznego zmieniania trybów się przydadzą (tak jak w Twoim wcześniejszym poście). Jak rozumiem: chce automatu - ustawiam S, chce ręcznie zmieniać - ustawiam M, A widzisz... Bile Light Control #2 => https://apps.garmin.com/apps/910e3f6c-24ba-4d11-94b7-96e12ee4d568 Zakładam, że to miałeś @pecio na myśli.
-
@pecio doprecyzuje. Mam EDGE 1040. Pytałem o to, czy to ustawienie jest pod Varie 820.
-
[fitting Krakow] bieda fitting w Krakowie?
Eathan odpowiedział olaaa123 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@Mentos i to jest sedno sprawy: Plusem jest to, że mamy rynek dla usług. Hydraulik czy elektryk nie zginie z głodu w najbliższych latach Ale tutaj mam ciut inne zdanie: Stary jestem... Do czasu zakupu gravela to sobie wszystkie rowery ustawiałem sam. Jak wjechał baran to nie ogarniałem, poszedłem na fitting i nie żałuje. Do dzisiaj nie ogarniam tych wszystkich parametrów kierownicy z barankiem, nie chciało mi się szukać, uczyć się, etc. Poszedłem, zapłaciłem (zupełnie rozsądne 300 zł). Rower został ustawiony, minimalnie poprawiono bloki w butach. Już po wyjściu z fittingu i przejechaniu pierwszych kilometrów było wygodniej. Po kolejnych dziesiątkach kilometrów było dalej wygodnie. Wiem, że to nie jest fizyka kwantowa, ale trzeba doczytać o tym jak ustawić klamki, jak ustawić siodło, wiedzieć jak dobrać odpowiednią kierownicę i jak operować tymi wszystkimi wymiarami. Warto też mieć jeszcze kogoś kto zerknie z boku na ciebie siedzącego na rowerze. Ten ktoś też powinien kumać o co chodzi. I szczerze wolałem jeździć, cieszyć się nową zabawką niż traci czas na doktoryzowanie. Zaoszczędzony czas, który poszedł na jazdy wart jest więcej niż to co zapłaciłem. I tak zupełnie przy okazji. To, że ludzie wydają grube tysiące na ustawianie roweru to znak, że po prostu poprawiło nam się życie, stać nas na więcej niż tylko pajda chleba z tłustym. -
@pecio rozumiem, że ten kod działa również z 820? Czy masz coś lepszego w zanadrzu?
-
[zestaw lampek] Pytanie o mocny zestaw do jazdy w dzień
Eathan odpowiedział znajomy → na temat → Akcesoria rowerowe
@Mandoleran tak... po tej naszej ostatniej jeździe mnie na dobre zaczęło kusić... Zamówiłem, pewnie jutro będzie. -
[zestaw lampek] Pytanie o mocny zestaw do jazdy w dzień
Eathan odpowiedział znajomy → na temat → Akcesoria rowerowe
@bashey_pl o proszę. Doszedłem do podobnych wniosków. Czekam na kuriera z 820... -
@HSM rondo generalnie chyba nigdy nie prowadziło sprzedaży części. Jak miałem swoje rondo to potrzebowałem krótszy mostek. Oczywiście w sklepach nie było, napisałem do Rondo, ale napisali, że nie sprzedają części. Finalnie olałem złote napisy i kupiłem mostek innego producenta.
- 97 odpowiedzi
-
- rondo
- centrumrowerowe.pl
-
(i 6 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Nawigacja] Garmin Edge - pytania, problemy, jak to zrobić
Eathan odpowiedział TurboRower_18 → na temat → Akcesoria rowerowe
Gdyby kogoś pokusiło instalowanie firmware Beta 31.15 to nie polecam. Strasznie długo trwała aktualizacja, po komputerek odpala się koszmarnie długo. -
@smw44199 ale wiesz, że naprawa tego to oczyszczenie kawałka ramy z lakieru i później odtworzenie malowania fabrycznego? O wzmocnieniu całości w celu zabezpieczenia się na przyszłość nie wspominam.
- 97 odpowiedzi
-
- rondo
- centrumrowerowe.pl
-
(i 6 więcej)
Oznaczone tagami:
