-
Liczba zawartości
2 159 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez Eathan
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Eathan odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@Mandoleran taka ciekawostka => https://www.breuninger.com/pl/b/oakley/okulary-rowerowe-sutro-lite/1001468888/p/?variant=dfbbdcedfa8849cd996049ca2c0fe29d Jak się zapiszesz do newsletteta to dostaniesz 100 zł na pierwsze zakupy. Czyli wyjdą poniżej 600 zł. Jest tam więcej okularów Oakley. @Qaroll mam 2 pary. Pierwsze 573 (kolorowe z jasnymi wstawkami) zaczęły paskudnie wyglądać (plamy z błota zostały) a dodatkowo po 2 sezonach zaczęły obcierać. Kupiłem drugie czarne (seria odblask) i tutaj mam je 4 sezon. Pruć przy wkładce zaczęły się rok temu. Teraz dodatkowo pruje się ta biała siatka na brzuchu. Co do wygody to były ok jak były nowe. Jednak mnie się wydaje, że po 2 sezonach były zauważalnie mniej wygodne niż nowe takie same. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Eathan odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
O pompki Lezyne - uwielbiam te ich maleństwa. Ostatnio kupowałem w super cenach na Biksterze na promkach. -
breuninger.com - pozytywny szybka realizacja (zakup 5 dni, w tym weekend) , zgodnie z opisem. Do tego bardzo fajna promocja i jeszcze extra 100 zł na 1 zakup za zapisanie się do newslettera. Sklep przy okazji normalnych ciuchów ma dział z ubraniami rowerowymi znanych marek (ASSOS, RAPHA, etc.).
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Eathan odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Spodenki to część rowerowa? Pewnie tak, bo łączy jeźdźca z maszyną więc się klasyfikuje. Moje Martombike 573 zaczynają się pruć. Do tego wkładka jest już mocno ubita i działa tak sobie. Dlatego musiałem kupić coś nowego. Zupełnie przypadkiem na tyłek wjechał ASSOS Mille GT C2. Niby model podstawowy w ramach serii Mille, ale względem Martombike, czy podstawowych trekowych gatków, jest przepaść jakościowa. PS Ciekawostka zakup w cenie nieco wyższej niż Martombike 573 i DUŻO niższej niż Martombike 517 Giro. Wpadła fajna promocja na breuninger.com -
[Stare siodełko rowerowe] wymiana skóry
Eathan odpowiedział guumiis → na temat → Renowacje rowerów i części rowerowych
@guumiis zobacz na kanale tego gościa. Tam jest sporo o renowacji siodła ze skóry. Efekty są całkiem spoko. -
@marcesco super, dziękuję. A masz jakieś doświadczenia odnośnie uniwersalnej opony z dobrą odpornością na przebicia. Zastanawiam się nad SCHWALBE G-One Allround, Tufo Thundero i Panaracer GravelKing SK.
-
@marcesco producent na stronie podaje coś takiego => RONDO ALUMINIUM 622-23. Rozumiem, że to wymiar zewnętrzny? Może bezpieczniej zamówić 40C zamiast 44C?
-
Ktoś z użytkowników orientuje się jaką szerokość wewnętrzną mają fabryczne obręcze w Rondo Ruut AL? Zastanawiam się, czy założę tam oponę TUFO 44C.
-
Bontrager Flare RT + ION 200 RT => LAMPY BONTRAGER ION 200 RT / FLARE RT | Produkt premium | Kup na goodsport.pl 305 zł z kodem DZIENOJCA854
-
[torba na rame] torba na telefon, powerbank, wyjscie na kabel
Eathan odpowiedział Kaloryfer → na temat → Sprzęt turystyczny
@marcesco rozumiem, że Apidurą jest sztywna i nie rusza się na boki jak ją przykręcę do ramy? -
Na stronie ASSOS Spodenki kolarskie MILLE GT C2 z szelkami i wyściełaną wkładką kolor czarny | Breuninger można kupić bibsy ASSOS MILLE GT C2 za 450 zł. Cena możliwa do uzyskania z kodem za newsletter. Cena wydaje się zacna i w Polsce za tyle nie widziałem. Z tego co doczytałem to podstawowy model do jazdy do 6h. Wkładka 11 mm (wersja C2). Cena na poziomie Martombike więc kupiłem na próbę.
-
[torba na rame] torba na telefon, powerbank, wyjscie na kabel
Eathan odpowiedział Kaloryfer → na temat → Sprzęt turystyczny
Szukam torby typu "płetwa" na ramę. Warunek konieczny to mocowanie torby na śruby do ramy. Znalazłem dwa modele: Restrap Bolt-on Top Tube Bag https://allegro.pl/oferta/torba-rowerowa-na-rame-restrap-bolton-toptube-0-8l-10813991884 Apidura RACING BOLT-ON TOP TUBE PACK https://sklepzrowerami.pl/24347-torba-apidura-racing-top-tube-pack-bolt-on.html Czy ktoś z forumowiczów może wypowiedzieć się na temat powyższych toreb? Która lepsza i praktyczniejsza? A może jest jakaś alternatywa montowana śrubami do ramy? -
Ze swojej strony mogę polecić Leatt MTB 1.0 Shorts 2021 - Szorty - Spodnie, spodenki i szorty (5021130360) - e-rower.pl Używam już 3 sezon. Cienkie, lekkie, wygodne, nie są zbyt obszerne...
-
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
Eathan odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
Czy przespanie całego dnia (w związku z brakiem możliwości jazdy spowodowanej burzami i deszczem) to działanie rowerowe? -
[zfor] Zbędna Fotografia Około Rowerowa
Eathan odpowiedział Sobek82 → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
O wygląda znajomo... Tylko u mnie to się nazywało ACJ czy jakoś tak. W zeszłym roku miałem 3 stopień. Zero operacji, 2 tygodnie nie mogłem sypiać po nocach. Potem było ciut lepiej. Po miesiącu siedziałem już na siodle w terenie. Po 2 miesiącach było całkiem znośnie. Ale nawet dzisiaj niektóre ruchy powodują ból, który chwilę trwa. Po kilku dniach jak się do danego ruchu przyzwyczaję problem znika. Trzymaj się!- 1 437 odpowiedzi
-
- rower
- fotografia
-
(i 9 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Eathan odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Dalej staram się nic nie kupować... Dlatego za godzinę jadę odebrać kask Bontrager Velocis Mips https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/części-rowerowe/akcesoria-do-rowerów/kaski-rowerowe/kaski-szosowe/kask-szosowy-bontrager-velocis-mips/p/14896/ -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Eathan odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
@marcesco tak zaliczyłem już bike fitting. Stąd nowa kierownica i owijka. Na pierwszej sesji zrobiliśmy sporo fajnej pracy. Wyszła kierownica do wymiany. Jutro mam 2 sesję i rower będzie gotowy na 100%. Ale już po 1 sesji bez większych problemów zrobiłem krótkiego tripa na 100 km. Gdyby nie alergia to pewnie byłoby dłużej. Co do samej owijki to zobaczymy. Najwyżej będę szukał innej. Zresztą każda inna od tej fabrycznej to jest przepaść... Firmowa jest cienka jak papier, przy próbie odwijania rwie się jak papier toaletowy. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Eathan odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Kupując drugi rower uznałem, że nie będę dokupywać do niego dodatkowych zabawek. Staram się i w ramach nic niekupowania nabyłem: torebka ORTLIEB Saddle Bag Two Micro, kierownica Specialized Hover Flare, rękawiczki Specialized Geometry Grail, czujnik Garmin Speed Sensor 2, uchwyt do Garmin Edge montowany do mostka, owijka Fizik Tempo Microtex Bondcush Soft 3mm, lampkę Bontrager ION 200 RT (do kompletu posiadanej już Flary RT), kilka różnych zapięć na lampki tak, by logistyka między rowerami była wygodna, ulubione koszyki RaceOne z ładowaniem bocznym (cała rodzina na nich jeździ). Poza tym kilka drobiazgów celem uniknięcia przekładania obowiązkowego wyposażenia, głowica do pompki CO2, uchwyt na naboje CO2 pod koszyk bidonu, zapasowa dętka, łyżki do opon Schwalbe 1847, zapasowa spinka do łańcucha, Staram się nie kupować -
@123pla allegro => Yonex Bg 65 Titanium - Zestawy do badmintona - Allegro.pl
-
@pecio już doprecyzowuje. rower mam od 2 lat. Najechane od cholery aktywności. On został dodany kiedyś w zakładce Kolarstwo. rower dodałem kilka dni temu. Dodałem tak samo jak ten pierwszy. Ten mogę usunąć i dodać tak jak opisano (przez zębatkę). Czyli 1 rower - edytuje i poprawiam wg. opisu. Drugi usuwam i dodaję po nowemu wg. opisu.
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Eathan odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Odkrycie wczorajszego dnia. Używam rękawiczek bez wkładek żelowych. Miałem takie ulubione od Bontragera. Jednak już się skończyły. Oglądałem różne inne i nie potrafiłem nic wybrać. Wczoraj trafiłem na rękawiczki Specialized Grail. Poduszka żelowa jest jedna i umieszczono ją w miejscu, które nie wydaje się oczywiste. Kupiłem i po pierwszych 50 km mogę powiedzieć, że rękawiczki są genialne! -
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
Eathan odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
Testowałem ustawienia po bike fittingu. Poza tym zaliczyłem dwie gleby na nowym rowerze i już wiem, że to, co dam radę zrobić na trialówce nie zawsze udaje się na gravelu -
Finisher.pl - negatywna Kupiłem lampkę Bontragera ION 200 RT. Wysyłka szybka i sprawna. Po otrzymaniu paczki okazało się, że: pudełko było otwierane, brakuje foli ochronnych (z modelu Flare pamiętam, że coś tam było naklejone), lampka nie chciała się parować z Garminem, po resecie więcej się nie uruchomiła, w paczce znalazłem paragon z kwietnia, moja faktura na lampkę jest z maja. Ewidentnie dostałem zwrot po innym kliencie. Zgłosiłem problem i czekam już tydzień. Sklep twierdzi, że czeka na odpowiedź Treka. Natomiast ja czekam do przyszłego tygodnia na rozwiązanie problemu, odsyłam i kupię w innym miejscu.
