Skocz do zawartości

Eathan

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 161
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12

Zawartość dodana przez Eathan

  1. Wygląda na to, że bracie Niemcy mają promkę na Garmina. 840 Solar w cenie 2200 to zauważalnie taniej niż u nas => https://www.bike-discount.de/en/garmin-edge-840-solar-gps-bike-computer Wersja bez solara też taniej => https://www.bike-discount.de/en/garmin-edge-840-gps-bike-computer
  2. @Mandoleran tez kupiłem. Jakiś czas temu całość wyszła 349.85 ZŁ Więc cena spadła jeszcze o 15 zł na oponie.
  3. @wr81 zdecydowanie mam takie samo podejście. Używam takiej zwijanej linki Abusa na 4-cyfrowy kod. Używam w formie zapięcia antyporwaniowego a nie antykradzieżowego. W tym pierwszym podejściu KAŻDE zapięcie jest ok, bo chroni wyłącznie przed amatorami okazji. Zastosowanie jest proste. Stawiam rower pod sklepem w zasięgu wzroku i płace w kasie widząc rower. Dzieli mnie od niego kilka metrów i mam możliwość zareagowania. Cieniutka linka, które prawie nie widać może być niezłym zaskoczeniem dla amatora okazji, który chciał po prostu wskoczyć i odjechać.
  4. @wr81 i na prostej sterówce. Ważyłeś? Gdzie taka promka?
  5. A próbowałeś podgrzać opalarką?
  6. Jest trochę promocji na https://www.assos.com/eu/man/archive/past-seasons-style.html Dla niektórych produktów nawet -50%
  7. @marcin_ostrów 12,5 to i tak sporo. Mój Rift Zone w carbonie bez specjalnego odchudzania to ~13,5 a to full. Kilka lat temu miałem aluminiowego Cube'a LTD. Po kilku zmianach (koła, siodło, opony) ważył ~10,5 z tego co pamiętam.
  8. O ale szyją spodnie Men's Cinder Crank Pants - Rab® EU Ciekawe...
  9. @chrismel jest nadzieja bo widzę, że mają ciuchy na rower => Men’s Adventure Cycling Gear | Jackets & Bib Shorts - Rab® EU
  10. @chrismel kiedyś Cię posłuchałem i kupiłem Rab Borealis. Do tego trafiłem na promce poniżej 300 zł. Ta kurka jest doskonała prawie pod każdym względem. Do pełni szczęścia przydałyby się dwie rzeczy: kieszeń na telefon - te dwie co są traktuje jako wywietrzniki, dlatego coś z boku/tyłu zapinane by się przydało, zamek - podwójny suwak. Poza tym nie mam uwag. Zastanawiam się co to za materiał i czy coś jeszcze z niego się szyje?
  11. @michalr75 sam sobie odpowiedziałeś. Lekki rower musi kosztować. Jeżeli kupisz tani rower, to zmieniając komponenty na lżejsze podwajasz jego wartość. Jeżeli chcesz lekki rower bez podwajania jego wartości kup droższą maszynę. Zdecydowanie taniej wychodzi zrzucenie 2kg ze swojej wagi .
  12. @marcesco raczej tak. Ustawiłem jak kiedyś w 11s XT-ka.
  13. Myślisz, że to będzie bezpieczne?
  14. @slavi racja. W załączniku linka. Tak patrzę na te zdjęcia i zastanawiam się, czy to nie jest wina noska na końcówce pancerza. Zgodnie z instrukcją dałem końcówkę z tym krótszym noskiem, ale może to on blokuje przesów linki w tym konkretnym przypadku.
  15. Proszę bardzo. Na moje oko nic się nie zaginą. Pancerz łagodnie wchodzi w mocowanie.
  16. @marcesco czemu po miesiącu wystawiłeś na OLX? Co Ci nie pasowało?
  17. Gumy na wiosnę. Cena mocno zachęcająca więc skorzystałem z oferty na stronie https://www.canyon.com/pl-pl/outlet-bikes/gear/pirelli-cinturato-gravel-27.5-and-28-x-45mm-hard-terrain-tyre/9101572.html?dwvar_9101572_pv_laufradgroesse=28"
  18. Na początek pacjent: Przerzutka GRX 812 Korba GRX 600 Klamki GRX 600 Zaciski GRX 400 (ale to bez znaczenia) Kaseta MICROSHIFT XLE CS-H113 Łańcuch SRAM 11s, Problem dotyczy zmiany przełożeń w ściśle określonej sytuacji. 3 tarcza (licząc od największej), chwila jazdy na tym przełożeniu, zrzucenie na 4 tarczę (licząc od największej), Po kliknięciu manetki łańcuch się nie zrzuca. Przerzutka pracuje minimalnie głośniej. Ponowne kliknięcie zrzuca o 2 koronki — z 3 na 5. Wrzucenie o 2 w górę i ponowne zrzucenie działa OK i uzyskuję 4 tarczę (licząc od największej). Jeżeli szybko zrzucam z największej do najmniejsze to problemu nie ma. Innymi słowy musi zajść sytuacja, w której chwilę jedzie się na 3 koronce. Sytuacja odwrotna z 4 na 3 koronkę (licząc od największej) działa zawsze poprawnie. To samo z 3 na 2 - działa OK Przy włączonym sprzęgle problem występuje od czasu do czasu. Po wyłączeniu sprzęgła problem występuje rzadziej, ale nadal jest. hak sprawdzony i prosty, przerzutka nowa, prosty wózek, regulacja poprawna i poza tym jednym przypadkiem nie ma żadnych problemów. łańcuch ok, wyciągnięcie minimalne, kaseta bez krzywych zębów, linka Shimano (była w zestawie z klamką) + pancerz SP41. Macie pomysł co można tutaj powodować problem? A może Kaseta/łańcuch do wymiany na coś od Shimano (w planie m7000/m8000)?
  19. a masz linka do tego z Ali?
  20. @plato tutaj masz https://allegro.pl/produkt/uchwyt-rowerowy-trimark-adapter-naklejka-z-mocowaniem-garmin-przeznaczenie-telefon-384510e1-eb4b-47b4-8438-7bb890500ab9?bi_m=search_suggester Pewnie warto usunąć taśmę samoprzylepną i skleić to jakiś solidnym klejem.
  21. Jak Wam padły te skrzydełka, to można je odciąć i dokleić mocowanie w standardzie Garmina.
  22. A takie rozwiązania: https://allegro.pl/oferta/uchwyt-do-lampki-bontrager-flare-rt-do-szyn-14398265130 https://allegro.pl/oferta/uchwyt-bontrager-flare-rt-do-pro-k-mount-r5-14328230710 Są też zaczepy do Flare RT ze złączem GoPro.
  23. @CoolBreezeOne obraziłem się na deca. Kupiłem taką wiatrówkę https://www.decathlon.pl/p/wiatrowka-rowerowa-szosowa-van-rysel-racer-bez-rekawow/_/R-p-326003?mc=8589012&c=Zielony_Khaki Akurat była w jakieś promocji. Nie trafiłem z rozmiarem, pojechałem wymienić na większą. Okazało się, że muszę zrobić zwrot i zamówić ponownie, ale już bez promocji. Te co polecasz to chyba widziałem nawet na wieszaku. Zastanawiałem się tylko nad tą dziurą na plecach. Plecy nie były przyszyte do dolnego pasa i była tam spora dziura. Nie przeszkadza to?
  24. @CoolBreezeOne raczej wiatrówka
  25. Możecie polecić jakaś sensowną kamizelkę na rower? Ogląda i na Ali jest tego od groma. Pytanie, co ma sens i oddycha? SPEXCEL, czy coś innego?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...