Skocz do zawartości

Eathan

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 163
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12

Zawartość dodana przez Eathan

  1. @kaido2 i jak ta OG-EVKIN SP-012 wypada? Działa magia karbonu? Czy nie ma większej różnicy względem alu? Jak jarzmo się spisuje?
  2. Najbardziej obiecująco wygląda to => https://mechanikrowerowy.pl/
  3. @Maciorra z tego co pamiętam ten limit dla czujnika nie ma znaczenia. Wiem, że u mnie na 830 to działa poprawnie i pauzuje niezależnie od szybkości jazdy.
  4. @Wojcio wtedy musisz pamiętać o zatrzymywaniu Garmina jak staniesz coś zjeść albo siku. Inaczej rozwali Ci średnią z trasy. Dlatego u mnie używam czujnika na koła. Rozwiązuje 2 problemy: gubienie zasięgu GPS w trudnym terenie, działanie autopauzy, nie ma znaczenia jak szybko jedziesz . Sam używam czujnika Garmina, ale pewnie tania magene też to ogarnia.
  5. @pecio to jest upierdliwe z tym ustawianiem. Osobiście wolę czujnik na kole i wtedy działa to jak należy. Nawet jak masz podjazd, który robisz z tempie 2 km/h.
  6. @CoolBreezeOne nie, ale dopisze do listy. Jak temat strzelania wróci to będzie czekać
  7. No dobra to należy się podsumowanie. Tak jak napisałem wcześniej rozebrałem i wyczyściłem jarzmo, zacisk sztycy oraz komin i samą rurkę. Po ponownym poskładaniu, poskręcaniu z odpowiednimi momentami i problemu nie ma. Wczoraj wpadło 100 km i jest idealna cisza. Zobaczymy co przyniosą kolejne jazdy. Chwilowo nie zamawiam nowej sztycy. Rekonesans w temacie sztycy skończył się krótką listą "rurek", które biorę pod uwagę. Ceny i waga wg. danych na stronach producenta/sprzedawcy więc mogą być różnice. Canyon S13 VCLS CF - 220g / 560 zł, PRO Vibe Alloy - 250g / 330 zł, EASTON EA90 - 260g / 360 zł, Kusi jeszcze temat OG-EVKIN SP-012 (220g / 220 zł). Tyle, że to chińczyk i mam obawy. Niby producent jest jednym z bardziej polecanych "chińczyków"... Szczególnie ciekawe jest samo jarzmo. Do tego 150 kg limitu wagi też wygląda obiecująco.
  8. @Semtex ciekawostka. Boczne kieszenie w tej nerce też dają radę z dwoma bidonami. Sprawdzałem i jak dociągniesz paski to bidony siedzą jak złoto.
  9. @przemeg tutaj też selle i też nie jakaś super tania.
  10. @kaido2 o prętach siodła nie pomyślałem, ale sprawdzę również to. Co masz na myśli pisząc o oklejaniu? Chodzi o owinięcie taśmą izolacyjną prętów w miejscu kontaktu z jarzmem?
  11. @KSikorski dzięki sprawdzę. Co ciekawe nie strzelało przez kilka tys. km. Zaczęło po wymianie siodła. Dlatego rozbierałem jarzmo i czyściłem.
  12. @nossy wyczyszczona, posmarowana. Dzisiaj będzie test. Jednak w jednym z poprzednich rowerów to nic nie dało. Strzelało jak wściekłe, bo okazało się, że problem był na styku rury i jarzma. Nie wiem co jest tutaj, ale posta dałem jako badanie tematu. Jak będzie strzelać to będę wymieniać. Jakieś konkretne modele carbonowe pod podaną wagę i zastosowanie możesz polecić?
  13. Zaczęła mi strzelać sztyca w gravelu. Strzela podczas pedałowania. Wyczyściłem komin w ramie, rurę sztycy oraz samo jarzmo. Całość poskręcałem od zera zwracając uwagę na siłę dokręcenia. Dzisiaj idę pojeździć i sprawdzę, czy jest poprawa. Zakładam jednak, że czeka mnie wymiana sztycy na nową. W związku z tym mam kilka pytań do bardziej doświadczonych forumowiczów. Sztyca 27,2 do alu gravela Rondo. Ważę 85-90 kg w zależności od okresu sezonu. Sztyca z offsetem. 1. Rozważam zakup Ergon CF Allroad Pro, ale mam obawy: - niby producent podaje, że do 100 kg ale mało mi brakuje. Poza tym przewaga to teren, zdarza mi się skoczyć siedząc, mam sporo nawyków mtb, - nie jestem pewien jak ta sztyca sprawdzi się z torbą podsiodłową. Może być tak, że wpadnie torba mająca kilkanaście litrów pojemności, 2. Carbon czy jednak lepsze alu? Gdzieś tam w głowie siedzi myśl, że może jednak dobrej jakości alu a nie carbon? Wpadły mi w oko takie sztyce ALU: - PRO PLT - PRO Vibe Alloy - EASTON EA90 - Deda Zero 3. Jeżeli jednak carbon to co? Jeżeli jednak carbon to co warto brać pod uwagę uwzględniając wagę i sposób użycia? PS Fabryczna sztyca to jakiś tani zoom.
  14. @AniaSa coś jest na rzeczy z tym czatem. Kiedyś połamałem zaczep - dokładnie to kółko w uchwycie. Jest wymienne na 2 śrubach. Kontakt z Garminem, wyjaśniam co potrzebuję. Pada odpowiedź, oczywiście jest, dane do wysyłki cena i za kilka dni melduje się kurier. Wysłali wkładkę do przystawki do lemondki. Kolejny kontakt, okazało się, że tej części co ja potrzebuje nie ma w ofercie i mam kupić cały uchwyt. Pomogło Ali.
  15. @spidelli zdaje się @pecio opisał, jak podłączyć 2 rowery i automatycznie przypisać aktywność w zależności od profilu. Próbowałem i u mnie nie działa. Ale to jedyna problematyczna rzecz, więc olałem.
  16. A tak. U mnie to podstawa niezależnie od roweru. Staram się uciekać z asfaltów.
  17. @spidelli u mnie nawet robotę robi to https://allegro.pl/oferta/biotex-czapka-pod-kask-termoaktywna-siatka-na-lato-14311216004?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24 To siateczka newralgiczne obszary są podwójne i chronią zatoki. Rozwiązuje tematu potu. Za to po jeździe wracam z zakurzoną łepetyną i zaciekami
  18. Mówimy o cieniutkich przewiewnych rozwiązaniach to nie ma problemu. Możesz nawet wolą polać na podjeździe
  19. @rowerowe_lowe to Cię nieco zmartwię. Od lat jeżdżę w bandanie pod kaskiem. Nie ma znaczenia, czy jest +15 czy +35 stopni. W moim przypadku bandana ma 2 funkcje: chroni zatoki i ogranicza spływanie potu do oczu. W przypadku zatok mnie zabija szpara między kaskiem i okularami (nie ma znaczenia co i jak dobieram). Co do potu to brak włosów robi swoje. Zupełnie przy okazji po zdjęciu kasku nie mam głowy oblepionej muszkami. Cieniutka bandana robi robotę i nie przeszkadza.
  20. To zależy czyj to rower Jak teściowej to uczciwa cena
  21. Na asfalcie jest całkiem ok. Nie zauważyłem jakiś zamuleń
  22. Na nowych gumach zrobiłem już ponad 100 km w różnych warunkach. 1) w terenie jest super komfortowo, 2) w błocie do przewidzenia i łatwo o uślizgi, 3) w piasku spodziewałem się, że będzie większy dramat, ale jest całkiem OK.
  23. U siebie zauważyłem, że lampki (ION i RT) nie podłączają się poprawnie jak Gamina usypiam i potem wzbudzam. Raz na kilka lampki nie są podłączone i nie da się ich połączyć przed odświeżenie. Trzeba wyłączyć i ponownie włączyć Garmina. Używam 830 + najnowszy stabilny firmware. Co do lampek to nie znalazłem info o aktualizacji firmware więć mam fabryczny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...