-
Liczba zawartości
2 163 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez Eathan
-
[Aliexpress] Sprawdzone zakupy
Eathan odpowiedział milosh → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Link do tego co znalazłem; Wanyifa https://a.aliexpress.com/_EuDvbI8 -
[Aliexpress] Sprawdzone zakupy
Eathan odpowiedział milosh → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Tak mnie naszło. Śruby tytanowe z Ali. Są jakieś ware uwagi i godne polecenia? Trafiłem na firmę Wanyifa i wygląda, że mają wszystko czego trzeba. Nie wiem co to jest warte. Druga kwestia. Widzę, że śruby są w różnych kolorach. Ktoś z Was wie jak z trwałością tej anody? PS Zastanawiam się, czy nie ma jakieś typowej rozpiski śruby wykorzystywanych w gravelu / szosie? -
Moje były w pudełku i opasce foliowej
-
[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł
Eathan odpowiedział PoleK → na temat → Akcesoria rowerowe
@TheJW zamawiając te adaptery GoPro kup sobie też wygodną śrubę. Mam na myśli coś takiego. Znacznie uprasza proces przepinania jak mocowanie gopro masz trwale połączone np. z zaczepem garmina. -
[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł
Eathan odpowiedział PoleK → na temat → Akcesoria rowerowe
Daawało radę ma MTB z convoyem. Do czasu aż pękła gumka. Generalnie szybko sparciała. -
[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł
Eathan odpowiedział PoleK → na temat → Akcesoria rowerowe
A nie ma za co. @TheJW dla mnie to prawdziwy game changer. Z racji małej kierownicy i braku miejsca kiedyś zrobiłem mały doktorat. Został tylko dzwonek w gravelu i na to nie mam chwilowo pomysłu Na przykład to ma zaczep gopro https://pl.aliexpress.com/item/1005006840312218.html?gatewayAdapt=glo2pol Jest też wersja z zaczepem garminowym. Jednak ja wybrałem GeoID bo tam masz odwracaną optykę i można lampkę wieszać na dole albo na górze kierownicy z zachowaniem odcięcia. -
[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł
Eathan odpowiedział PoleK → na temat → Akcesoria rowerowe
@TheJW może to https://pl.aliexpress.com/item/1005006514131863.html?gatewayAdapt=glo2pol Lampka ma mocowanie w standardzie Garmina. W zestawie jest taki zaczep: Można to łatwo przepinać. Poza tym lampka ma uchwyt garminowski. Można ją zawsze podpiąć w dowolny zaczep licznika. U siebie rozwiązałem to nieco inaczej. Mam uchwyty Garmina pod licznik. Pod uchwytami mam taki adapter. Generalnie te nowe uchwyty Garmina mają od spodu normlane wkręcane złącze. Natomiast od strony lampki jest coś takiego: Jeżeli masz Offbondage to tam jest zaczep GoPro więc ten u Ciebie wystarczy tylko ten 1 adapter do zaczepu licznika. Masz pełen minimalizm i wygodę. U mnie dodatkowo zamiennie z tą lampą geoid używam Bontragera ION RT z adapterem gopro. Więc pod jeden zaczep podpinam dwa rodzaje lampek. -
🤣
-
@TheJW dzięki za rozjaśnienie. Tutaj jest dziurka, są zauważalnie krótsze. Takie kompaktowe bym nawet powiedział. Uznałem, że i tak zostawię. U mnie torx od święta się trafia więc nawet takim krótkim ogarnę.
-
Mówię o torxach. Kupiłem te z mojego linka. Myślałem, że są długie. Przyszły krótkie 🫣 szczerze to nie wiem, czy się pomylili czy ja źle myślałem
-
@TheJW zamówiłem te https://www.amazon.pl/dp/B00E8HM9N2?ref=ppx_yo2ov_dt_b_fed_asin_title
-
hm właśnie dostałem. I nie wiem, czy źle zamówiłem, czy się walnęli. Dostałem krótką wersję. Niby po numerze z opisu znajduje się strona Wery i krótka wersja.
-
Jednorazowy. Jak nie zużyjesz całego to pewnie da się użyć później. Nie wiem ile trzyma. Używam 16g i wbijam cały. Starcza na wygodną jazdę, w domu dobijam różnice.
-
@spidelli też jestem fanem CO2. Mam kilka głowic żeby nie przekładać między rowerami. Naboje przy rowerze w tych zaczepach co dałem wcześniej. O i pana przy CO2 latem to sama przyjemność bo można się schłodzić nabojem 😜
-
Supacaz Super Sticky Kush Gravel 93 zł => https://allegro.pl/oferta/owijka-supacaz-super-sticky-kush-gravel-czarny-3-2-x-220-x-3-cm-13124861246
-
@chrismel no teraz musisz zdradzić co to za minimalistyczna puchówka... Do wożenia nabojów polecam https://pl.aliexpress.com/item/32831740357.html U mnie w gravelu i mtb spisuje się świetnie. Masz naboje przypięte do roweru i nie myślisz o nich. Nic się nie odkręca ani nie tłucze.
-
@TheJW u mnie podziało się jeszcze lepiej. Używałem wentyli Milkita, one mają taki dodatkowy element od środka. Element ten się zakleił. Jak przywaliłem z CO2 to wyrwało ten element, napompowało koło, ale jednocześnie zniszczyło mleko w środku. Moja wina, bo wentyl był na dole, strumień lodowatego CO2 wpadł prosto w mleko. Powinno się ustawiać wentyl na górze by nie dmuchać w mleko.
-
@TheJW też mam ze 2 lata i też mnie to zaskoczyło... Albo nie widziałem, ale to jakieś usprawnienie dodane ostatnio. U mnie mają być w środę to porównam.
-
O zamówiłem i nawet nie zwróciłem uwagi, że to te dziurawe. Ale to nic. Właśnie odkryłem, że ten organizer na klucze ma magnetyzer. Mam taki sam do imbusów i nie wiedziałem o tym 😈
-
Jeszcze są Torxy => https://www.amazon.pl/dp/B00E8HM9N2?smid=A2R2221NX79QZP&th=1 - 72 zł / czyli żal nie kupić
-
@chrismel z tym zapasem TPU to jest ciekawa sprawa. Ludzie pakują te dętki do torebek razem z multitulami i innym szpejem. I mało kto pomyśli, że warto taką dętkę zabezpieczyć i schować w coś będzie ją chronić przed uszkodzeniem. To TPU łatwo uszkodzić wożąc w torebce obok innych rzeczy. Obijanie o inne rzeczy, obcieranie, etc.
-
Ta wersja z linka numer 2 jest podobna do pompki z decathlona. Dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie. Wkręcamy nabój, przykładamy i naciskamy. To po prostu działa. Mam też inne patenty. Na przykład nakręcasz nabój, zakładasz na wentyl i lekko odkręcasz nabój. To jest dramatycznie nieintuicyjne i zawsze coś skaszanie
-
[kolejny rower?] Mam gravela i MTB co dalej?
Eathan odpowiedział sivesgaard → na temat → Rowery/ramy
@Przecietny wiesz co zależy od tego jaki jest ten stary rower i na co zmieniłeś. Jeździłem na fullu, dokupiłem gravela. Full stoi w piwnicy. po 2 latach uznałem, że go sprzedam, bo np. w tym roku zrobiłem na nim 100 km. -
[Druciarstwo] Największe rowerowe druciarstwo
Eathan odpowiedział djwiocha → na temat → Druciarstwo rowerowe
cóż za herezje kolega wygłasza. Tyle zbędnych gramów wozić- 2 159 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- Druciarstwo
- rower
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Druciarstwo] Największe rowerowe druciarstwo
Eathan odpowiedział djwiocha → na temat → Druciarstwo rowerowe
Oj tam! Żaden problem. W swoim pierwszym rowerze wyjąłem gwiazdkę dokręcając kapsel sterów Oczywiście przypadkiem- 2 159 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- Druciarstwo
- rower
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
