-
Liczba zawartości
875 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez Kaczorak
- Poprzednia
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- Dalej
-
Strona 8 z 9
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Kaczorak odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Przyszedł kask biały lekki elegancki MET Crossover 2015 bo bezpieczeństwo najważniejsze -
Nie mi ja nie mam nawet takiego amortyzatora Ale chodzi o to że załatwianie problemów na forum poprzez "napisz pw to pogadamy" to chyba nie o to chodzi na forach tematycznych. Wiesz w zasadzie to każdy może tak napisać : "zadzwoń to pomoge" ale wtedy skorzysta jedna osoba i tyle. A jak zostanie temat rozwiązany na forum to każda osoba mierząca się z podobnym problemem skorzysta więc forum spełni swoją role. O to mi chodzi Pozdrawiam
-
Czemu PW? Może inne osoby też mają podobny problem i by chętnie skorzystały z takiego wątku i ewentualnego rozwiązania go (problemu) Później się temat zdubluje i się robi bałagan
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Kaczorak odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Lampka Solarstorm X2 - poprzednią gdzieś zapodziałem nie wiem gdzie (pozytyw że mam dwa pakiety teraz) Kask MET Crossover 2015 size Uni - czekam na dostawe do sklepu w którym zamówiłem Błotnik FaceFender XL czarny ze wzorem na 2015 rok -
[amortyzator] RS Recon Silver TK29 - dziwne odgłosy
Kaczorak odpowiedział cinek1987cinek → na temat → Rock Shox
No to elegancko Ważne że teraz wszystko hula jak należy. -
-
-
[hamulce hydrauliczne] Wymiana M395, na co ?
Kaczorak odpowiedział cinek1987cinek → na temat → Shimano
Jak masz tarczę 180 to po co ją na 160 zmniejszać? Hamulce według mnie są najważniejszym elementem w rowerze (w sumie w każdym pojeździe) bo lepiej się szybko zatrzymać unikając nieprzyjemności niż się rozpędzić i szybko się zdziwić A co hamulców to zależy jak mocno "katujesz" swój pojazd. Do lekkiego XC 615-stki spokojnie wystarczą ale jak lubisz sobie pośmigać w górach gdzie masz dużo zjazdów to lepiej doinwestować i kupić coś lepszego typu SLX czy nawet XT. Co do Avidów to się wypowiedzieć nie mogę bo nie jeździłem na nich ale co człowiek to opinia o nich - podobno są bardziej wymagające od użytkownika i bywają kapryśne ale to tylko usłyszane albo przeczytane opinie. -
Zgadzam się z @@oleczek1988, bo to wcale takie proste na adapterze nie jest tym bardziej przy tarczy 203mm A tak na marginesie każda nowa tarcza ma minimalne bicie. Spróbuj ją w rękach (przez szmatkę) wyprostować w miejscu gdzie dotyka klocka i użyj trochę siły - z tarczą się nic nie stanie( no chyba że się wyprostuje ) Pomęcz też zacisk trochę - jak masz poluzowane śrubki to zaciśnij klocki na tarczy to się sam powinien ułożyć a reszta to już tylko kosmetyka
- 35 odpowiedzi
-
- tarcza
- shimano xt 203
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[amortyzator] RS Recon Silver TK29 - dziwne odgłosy
Kaczorak odpowiedział cinek1987cinek → na temat → Rock Shox
Szczerze to lepiej wróć do starej. Często gwarancji udziela się na sprzęt w oryginalnej specyfice a zmiana korby sprawia że ta specyfikacja oryginalną już nie jest i mogą się tego przyczepić. -
sector: http://singletrackworld.com/forum/topic/sektor-axle-to-crown-height - 535mm revelation: http://forums.mtbr.com/shocks-suspension/150-revelation-axle-crown-height-804429.html - 529mm I jeszcze taką tabelkę znalazłem: https://www.sram.com/sites/default/files/techdocs/MY2010%20Crown%20to%20Axle.pdf Jak to się ma do rzeczywistości to nie wiem ale postanowiłem poszukać dla Ciebie
-
[amortyzator] RS Recon Silver TK29 - dziwne odgłosy
Kaczorak odpowiedział cinek1987cinek → na temat → Rock Shox
Jak masz gwarancję na rower to bym się nawet nie zastanawiał tylko od razu go oddał. Każda udowodniona ingerencja w rower przeprowadzona nie w autoryzowanym serwisie łączy się z utratą gwarancji więc nie ma o czym myśleć. -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Kaczorak odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Manetka XT SL-M780 2/3 przód -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
Kaczorak odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Lampka SolarStorm X2 - można cisnąc nocne traski -
[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł
Kaczorak odpowiedział PoleK → na temat → Akcesoria rowerowe
WTF działo fotonowe? W lesie chyba wszystkie zwierzęta wystraszy a rośliny zaczną rosnąć -
Linki możesz śmiało wklejać (ale na temat ) @@Puklus, dobrze prawi szukaj nowej ramy
-
A jaki masz budżet, jak i gdzie śmigasz na rowerze. Wiesz amortyzator amortyzatorowi nie równy
-
To masz nauczkę że sprawdzenie rozmiaru ramy przy zakupie to absolutna podstawa. Ja mając podobne "parametry" do Ciebie nawet bym się nie zastanawiał nad jeżdżeniem na tak małej ramie. Musisz poszukać kogoś kto się zamieni (będzie ciężko) albo ja sprzedać i szukać czegoś nowego. A co do reby to jest amor XC gdzie 120mm zawieszenia to max. 140mm to AllMountain mają albo delikatne Enduro ale do xc by się nie sprawdziło.
-
Masz 180 cm wzrostu i jeździsz na ramie 15,5"? Nie bolą cię plecy albo wszystko? Mostek to chyba na 20 cm albo więcej masz Możesz sobie krzywdę zrobić jeżdżąc na takiej ramie. Z tego co wiem to Rebe tylko na 120 max podniesiesz. Podobno traci trochę sztywności ale to się musi wypowiedzieć ktoś kto ma podniesioną bo moja jest na 100.
-
WOW!!! Piękny Rower przez duże "R". Bezczelnie ociekający oryginalnością i niepowtarzalnością Aż chciałoby się na nim połknąć trochę kilometrów. Pozdrawiam
-
Witam Jest to sprężynowy Recon. Na zdjęciach widać pokrętło 'preload' do skręcania sprężyny a w powietrzniakach jest korek do wentyla z napisem air.
-
Możliwe że poszli po najmniejszej linii oporu i tylko dolali trochę oleju, ale tego nie wiem. Utraty skoku nie odczułem. Amor zrobił się jakby twardszy i taki zamulony trochę ale zlekceważyłem to bo myślałem że się po serwisie "wyrobi" i wróci do swojej pierwotnej pracy. A z rebound'em to wygląda tak że jak amor był nowy to jak kręciłem pokrętłem to było czuć takie "cykanie" pod palcami a teraz ruch pokrętła jest płynny bez cykania. Pokrętło się wkręca ale tłumienie w ogóle nie działa i amor pracuje bez zmian.
-
Warunki warunkami bo wiadomo różnie bywa z reklamacjami niestety. Wiem że mi naprawią ale czy mi zwrócą kasę. I też chodzi bardziej o to czy się opłaca naprawiać ten amor (chociaż fajnie pracuje ale wiem że awaryjny jest niestety druga usterka w ciągu dwóch miesięcy używania) czy żądać pieniędzy i kupić jakąś rebe albo coś tego pokroju??
-
Witam Zakupiłem sobie Titan'a 120mm skoku. Fajny amortyzator ale już po około 1,5 miesiąca użytkowania padła mi blokada sterowana z manetki. Tak więc udałem się do miejsca zakupu oddać na gwarancje. Wszystko ładnie szybko bezproblemowo. Okazało się że w tłumiku olejowym nie było oleju (prawdopodobnie tak wyszło z fabryki) więc go uzupełniono u dystrybutora i śmiga ładnie tzn blokuje. Ale żeby było mało po tygodniu od powrotu z naprawy gwarancyjnej zauważyłem że "rebound" nie działa. Nie ma znaczenia czy max na plus czy max na minus działa tak samo czyli nie działa. Ale moje pytanie dotyczy gwarancji. Czy mogę teraz żądać zwrotu pieniędzy jako że to będzie druga reklamacja tego samego amortyzatora? Proszę o pomoc bo jak mają mi go znowu naprawić i ma mi za jakiś czas wyskoczyć jakiś kolejny problem to wole kasę i zakup czegoś bardziej sprawdzonego Pozdrawiam
-
Ostatnio się kolega zapytał mnie dlaczego tak dużo mieszam biegami w rowerze. Wytłumaczyłem mu że wole jeździć z w miarę jednakową kadencja niż cisnąć na pedały z całej siły a efekt ten sam, że siłowo napęd jak i stawy się szybciej zużywają. To teraz się kolega uczy jeździć w podobny sposób A Twoje porównanie do zasilacza genialne
- Poprzednia
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- Dalej
-
Strona 8 z 9
