Skocz do zawartości

100lar3k

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 430
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Zawartość dodana przez 100lar3k

  1. Bo dużo stali i nie tylko.
  2. Szkoda, że się nie dogadał z zębatką od banlesa wtedy byłby pełny przepych.
  3. Ja nie wiem co wy widzicie w tych singlach. Pod górę ciężko z górki nie można dokręcić, na płaskim nie można się rozpędzić. Cały czas cza korbą machać. Ale kit z tym. Jutro postaram się na przerwie śniadaniowej albo tuż po pracy zadzwonić do tego waszego ośrodka w Sulejowie i zarezerwować jakiś pokój dla siebie i reszty rodzinki. Rower udało mi się dzisiaj w końcu poskładać, ale łatwo nie było. Tak więc kolejne wcielenie GIENKA HLa Złote a skromne. Miało być z banlesem na przedzie ale niestety zębatka nie chciała współpracować z łańcuchem Zapowiadało się jednak obiecująco Skończyło się na okrągłej zębatce od srama. Przełożenie 34/20 chyba da radę. Jeszcze torba na kierownicy z kluczami co by poustawiać jak coś nie będzie pasowało. Idealna linia łańcucha Rower zrobiony najprościej jak się da na mechanicznych hamulcach Tektro novela. Z tarczami 203 i dobrze ustawione nawet dają radę. Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale skusiłem się na hamulce od srama nigdy ich nie miałem i w sumie chcę zobaczyć czy są dobre. Mam nadzieję że jak je założe to nie będę żałował:) Więc mam nadzieję, że uda się zarezerwować noclegi na weekend i będę mógł przyjechać.
  4. Kilka fot od mła Najnowsze wcielenie Genesisa No i niestety łańcuch nie do końca dogadał się z owale. Ale początek był obiecujący. A miało być na złoto Oczywiście jajko od Banlessa Najszybsze przewody hamulcowe
×
×
  • Dodaj nową pozycję...