Skocz do zawartości

Jurek63

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    952
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    112

Zawartość dodana przez Jurek63

  1. Bo Velo Metropolis kierunek Tarnów, po lewej Raba.
  2. Bo skojarzenie z kreskówką Auta 😀.
  3. Grzybek a la Liwia Druzylla.
  4. Też tak myślę, szkoda ale co robić, się nie naciągnę.
  5. @panSocjolog te Inberd na 170 cm wzrostu będzie za duży ?
  6. Bo Szeloba tu była.
  7. Bo spokój i cisza.
  8. Bo płynie Wisła, płynie po polskiej krainie.
  9. Bo spadaj, to moja dziewucha.
  10. @sznib, ładny obrazk Ci wyszedł z tym światełkiem.
  11. Bo Kraków 6o km , mglisto to widzę 😉. WTR Oświęcim - Kraków z dzisiejszego ranka.
  12. Bo w takich okolicznościach, to można jechać a jechać.
  13. Bo poległ na asfalcie, tak z kilometr nówki asfaltu. Oczywista tablica z informacją kto się dołożył do inwestycji musi być.
  14. Bo Świętokrzyskie jest zaje.....
  15. Bo "zabójcza" miejscówka.
  16. Bo światło. Dawno nic nie wrzucałem, ale ten rok słaby jest dla mnie, źle znoszę upały. Brawo dla kolegi @Cross90.
  17. Fotka wyżej, człowiek i jego schody ;).
  18. Tyle co odebrałem. Teraz tylko dokupić Inberda i będę cały happy 😁.
  19. Bo Korona Królów wieczorem 🤣.
  20. Taka mała prośba, jak jeździcie wieczorkiem to uważajcie na 🦔, bardzo proszę.
  21. @keltu, dokładnie tak 🙂.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...