Skocz do zawartości

Jurek63

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    951
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    112

Zawartość dodana przez Jurek63

  1. @pecio, teraz to mnie zdenerwowałeś , bociki są nasze i tylko nasze.
  2. Jaki beżowy, jaki beżowy, osoba człowiecza pigmento - pozytywna.
  3. Bo ładny jest skubany, most w sensie.
  4. Bo chmurki zwiastują zmianę pogody.
  5. Bo wreszcie jak wracam z roboty niebo ma inny kolor niż czarny.
  6. @sznib, @Maciorra, @KrzysiekCH, @wojtt80, @Pietrash dziękuję za odpowiedzi. A jak wygląda sprawa z rozmiarem buta w tych 5 10, jest normalna czy zaniżona?
  7. Bo jak się nr 5 skręcił tak jak dolna rura w Lynskeyu ,kupiłem cały piórnik i pokazałem go miastu i światu.
  8. Stare buty się rozpadają i muszę wybrać nowe. Mam na oku dwa wzory i rozkminkę które wybrać. Jedne to adidas Terrex Swift Solo 2 a drugie to Five Ten Freerider. Jak ktoś z szanownych użytkowników maił te modele to proszę o opinie.
  9. @kaido2, zdjęcie super, takie trochę italiano gusto. Ale blacik konkretny.
  10. Radar Cafe prosta kierownica wzrost 170 cm rozmiar 48 jest ok,
  11. @siemalysy, tak patrzę na Twoje ostatnie foty, to mi jakieś Ponidzie wychodzi.
  12. Bo ta wiosna taka nijaka, nijaka taka . Zimna, sucha, może maj będzie lepszy.
  13. Bo prasłowiańska brzoza chroni w swoich gałęziach rower, taką mam koncepcję.
  14. Bo Breezer w naturalnym środowisku.
  15. Chciałem odkręci pedały i się zepsuło. Muszę kupić jakieś dobre imbusy ale 150 zł za kolorowe kredki to dla mnie przesada.
  16. Bo ekran z bratkiem, kto tu jest taki stary że pamięta taki program? A tak serio to Radosnego Alleluja dla wszystkich.
  17. @pecio, a ten w czarnej kiecce to zwolennik Wahoo czy innego pomiotu szatana.?
  18. Bo cały jestem w krokusach 😉.
  19. @elkaziorro czytałem że w Twoich okolicach miał przejeżdżać niemiecki skład retro, czyżby to ten?
  20. @Roballinho w mtb też mam gięta On One , chciałem kupić taką samą ale nikt nie sprzedawał.
  21. Bo 720 dla mnie za szeroko, orginalna jakaś taka dziwna. Będzie 640 i gięta.
  22. Taki duperel żeby nie tarło i nie wkurzało.
  23. Bo główny bohater ostatnich zdjęć. Wiem że z nieprawilnej strony ale co tam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...