Skocz do zawartości

Jurek63

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    952
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    112

Zawartość dodana przez Jurek63

  1. Mnie zastanawia co kieruje ludźmi zakładającymi czerwone światło na kierownicę?
  2. @KrissDeValnor na podobnym forum nazywa się to zwiedzaniem przez obecność 😀
  3. @abra a może Długa Hala ;).
  4. Bo jadąc w kierunku Jędrzejowa,spotkałem taki wąwozik lessowy.
  5. Bo dojechałem do celu ( połowa wycieczki). Grodzisko Stradów, jedna z perełek Ponidzia.
  6. Bo dalej w drodze do celu.
  7. Niektórym kwiatki wyrastały z luf karabinów, a u mnie z tyłrzutki. Może to znak że czas na singla 😉.
  8. Bo rlosy, złote a skromne 😁.
  9. @kazafaza, rowerek dla laleczki Chuky będzie
  10. No żesz ( tu powinno być przekleństwo) do białej gorączki mnie te palanty doprowadzają. Jeszcze jeden z drugim splecie sobie graby na klacie i pańsko rżnie.
  11. @ernorator , nie bój, nie bój wyłączą Ci 😁.
  12. Brawo, jeszcze deczko i cykniesz dystans dla "cipek" 😉( tak ultrasi mówią na 300 km).
  13. @nctrns w taki upał, no szacunek. Właśnie zabieram się za przetarcie łańcucha i smarowanko.
  14. Bo Kalwaria Zebrzydowska i mostek na Cedronie.
  15. @Sobek82, @Brombosz ładnie wam te rowerki wyszły.
  16. Bo niektórzy mają szczęście mieć taki widok przy porannej kawie. Wiem, wiem, że jak przyjdzie zima,to jest przekichane.
  17. @spidelli, na moje oko to uchwyt na fotelik dla dziecka.
  18. @CoolBreezeOne teraz widzę, a tak nic. Ale mam nadzieję że węża sysy daliście na trawkę 😀.
  19. Wczoraj z Suchej Beskidzkiej do domu. Równe 80 k m, niby wielkich gór nie było, ale w nogi wlazło. Nasmarowałem się filtrem, a całą drogę wiatrówki nie zdjąłem z siebie .
  20. Bo się bajdurzyło nad górami, ale Ponbócek się zlitował i ino parę kropelek popuścił 😉.
  21. Bo reset na łonie natury
×
×
  • Dodaj nową pozycję...