Skocz do zawartości

Jurek63

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    952
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    112

Zawartość dodana przez Jurek63

  1. Bo wszystkiego dużo, zielonego, niebieskiego i żółtego i rower w malinowym chruśniaku.
  2. @KrissDeValnor, a poczemu wyprzedziłeś właściciela psa, pies się zdenerwował i Cię pogonił 😉.
  3. Taki komunikat pokazuje się od ośmiu miesięcy, ciekawe ile jeszcze pociągnie.
  4. Bo żaden kwiatek nie ucierpiał w trakcie robienia zdjęcia.
  5. Jak powiedział klasyk "nasi tu byli ". W dużej ilości.
  6. Bo w dobrze spędzony czas.
  7. Bo w Dłubni sporo wody.
  8. Bo światełko zagrało.
  9. Bo wreszcie wiosna radosna.
  10. Bo Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę zimy.
  11. Bo w Marcu jak w garncu.
  12. Bo "Aleja Siekierkowska" .
  13. @zekker to danie główne, na deser mucha na dziko.
  14. Dzisiaj jak dla mnie zaczęła się wiosna. Przyleciały szpaki 😀, to te dwa punkciki zaznaczone .
  15. @Sobek82 a po trzy pięćdziesiąt 😁.
  16. Bo stał w kolejce po pączki 😃.
  17. Bo Wiga przymarzła a Wisła nie. Wisłę - 10 C nie rusza, musi być -20.
  18. Kupiłem sobie kocie oko bo stare mrygadełko posiałem. Rękawiczki też kupiłem, bo w starych z Deca łapy mi marzły. Nowe testowane przy -2 C zdały egzamin śpiewająco. A mrozy idą.
  19. @kazafaza i to się mnie podoba 😀.
  20. Walka z ustawieniem ergonów trwa. Ostatnie ustawienie wydawało się dobre, ale dzisiaj po przejechaniu kilkunastu kilometrów cierpnięcie lewej dłoni wróciło.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...