Skocz do zawartości

dure

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  139
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

17 Neutralna

O dure

 • Tytuł
  Pro

Ostatnie wizyty

201 wyświetleń profilu
 1. Bo z pomiarem mocy SRAM już w Rivalu montuje fabrycznie pomiar mocy, Shimano nie potrafiło nawet sprawnie tego zrobić w Dura Ace.
 2. Sklepy popularne produkty mają na stanie, ale bardzie wyszukane już nie. Wystawiacie negatywy bo jakiś sklep nie miał niszowego produktu, a jaracie się Biostern'em bo ma na stanie kasetę Deore czy łańcuch XT, które to sprzedają się w ilościach masowych. Kup w Biosternie coś bardzie niszowego to zobaczysz np. jakiś mniej popularny modle opony to poczekasz 3-4 dni.
 3. dure

  [2020] Sram eagle 10-52

  Czekam na GX AXS i Rival AXS do mojej przełajówki
 4. Przepraszam, zwracam honor wracając do pytania, w SBIKE nie ma problemu ze zwrotem. Kupowałem buty fizik i wymieniałem rozmiar na połówkę.
 5. Dlaczego mieliby robić problem ze zwrotem? Takie durne pytania ludzie zadajecie, że szok. Jak odeślesz produkt (w pełni wartościowy) na zwrot w terminie 14 dni, to żaden sklep nie będzie robił problemów.
 6. Pracuje w dziale reklamacji w sporej firmie 2-3% reklamacji jest zasadna (wada fabryczna), cała reszta to wymuszenia pozytywnego rozpatrzenia reklamacji lub próby oszustwa. Taka ciekawostka
 7. Bo ci ludzie mają wyprane głowy przez media i już od dawna samodzielnie nie myślą.
 8. Z tematu zrobił się śmietnik 3-4 użytkowników fanboy-ów szczepień, którzy wmawiają reszcie, że jeśli nie jesteś za szczepieniem to jesteś płaskoziemcą i idiotą. Bo moje "fakty" są bardziej mojsze niż twojsze "fakty". Zero rozmowy, tylko przekonywanie do własnej racji - jakie to polskie.
 9. Jak rozumiem koronawirus z którym obecnie cały świat walczy nigdy nie zmutuje. Szkoda, że to nigdy już nastąpiło w UK, podobno, bo informacje są tak wiarygodne rodem z tvpis. Dokładnie taka sama reakcja jak teraz, czyli żadna. Dokładnie tak jak teraz, korporacje farmaceutyczne.
 10. No no 16 stron kopalni wiedzy na temat COVID. Myślę, że nowy Dura Ace nie wzbudzi takiego zainteresowania na forum rowerowym jak ten temat Mam pytanie, może ktoś zna odpowiedź. Skoro szczepionka jest tak bezpieczna i skuteczna to dlaczego do tej pory nikt nie wpadł na pomysł, aby zaszczepić wszystkich na grypę i raz na zawsze pozbyć się jej z naszej planety?
 11. Wklejcie sobie poniższy tekst w Google, a zobaczycie ile jest niezależnych mediów, którym nawet szyku zdania się nie chce zmienić: "Z badań CBOS wynika, że więcej niż co trzeci badany (36 proc.) zaszczepiłby się przeciw COVID-19, gdyby była dostępna szczepionka przeciw tej chorobie Polecam też film:
 12. Jest to idiotyczne rozwiązanie. Czyli jak mam obawy przed sczepieniem i nie jestem w grupie ryzyka, mam siedzieć w domu 1-2-3 lata? Takie rozwiązanie jest na poziomie "godzin seniora" - NIC NIE ROZWIĄZUJE a jedynie "wygląda". Na horyzoncie mamy szanse na skuteczny lek, więc szczepienie "dobrowolne" wszystkich to głupi pomysł.
 13. A ja jestem za tym, żeby takim ludziom jak Ty zablokować dostęp do internetu.
 14. Dzięki za wyjaśnienie, faktycznie jest to rozbite na nadzwyczajne oraz warunkowe pozwolenie. Widzieliście pewnie w internecie pismo wysłane do żołnierzy o "dobrowolnym" szczepieniu, szczerze myślałem, że to jakiś fejk, ale nie. Szwagier dostał już taki pismo.
 15. Cytat: W przypadku nadzwyczajnego pozwolenia na stosowanie w celu tymczasowego zezwolenia na dystrybucję nieobjętego pozwoleniem produktu leczniczego (art. 5 ust. 2 dyrektywy 2001/83) prawodawstwo UE nakłada na państwa członkowskie obowiązek usunięcia odpowiedzialności administracyjnej i cywilnej producenta i posiadacza pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, jeżeli takie nadzwyczajne zastosowanie jest zalecane lub wymagane przez państwo członkowskie. oraz: firmy farmaceutyczne produkujące szczepionki są w szczególności odpowiedzialne za: stałe monitorowanie bezpieczeń
×
×
 • Dodaj nową pozycję...