Skocz do zawartości

FigoiFago

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 630
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez FigoiFago

  1. Ja się wczoraj trochę męczyłem https://connect.garmin.com/modern/activity/13608184426?share_unique_id=89
  2. https://www.decathlon.pl/p/_/R-p-325040
  3. Ja dzisiaj jechałem takie coś: https://connect.garmin.com/modern/activity/13535640297
  4. Mi podczas ostatniego testu wyszło 3,35 W/kg. @pecio fruwanie zaczyna się przy 4 W/kg. Mowa oczywiście o amatorskiej jeździe
  5. No to chyba nie tak źle. FTP jakie wyszło?
  6. @spidelliile Ci wyszło W/kg?
  7. MTB w serwisie więc trzeba było odkurzyć crossa
  8. Ja ostatnio kręcę na Tacx. Zwift to nie moja bajka.
  9. Dzisiaj próba wydolnościowa: precyzyjne wyznaczenie stref intensywności wysiłku wskazanie właściwych obciążeń treningowych i kierunku treningu konsultacja wyników ze specjalistą fizjologii wysiłku określenie VO2 max. określenie VE max. prędkość/moc progowa (próg przemian tlenowych i przemian beztlenowych) HR na progu tlenowym i progu beztlenowym prędkość/moc maksymalna, HR max.
  10. Moja koncepcja jest taka żeby przy temperaturach -3 do +5 nie zakładać drugiej warstwy. Głównie chodzi mi o dojazdy do pracy, czyli niecałe 3 km. Na dłuższe wypady nie obędzie się bez drugiej warstwy i o tym wiem.
  11. Moja koncepcja jest taka żeby nie zakładać bielizny termo.
  12. Nie boję się, ale jechać w 10-15 stopniach, a jechać w okolicach 0 to jednak spora różnica.
  13. Cześć, szukam spodni długich wiatroszczelnych. Najlepiej gdyby były miały panele z odpowiednią membraną na całej długości. Nie muszą mieć wkładki i szelek. Czy ktoś zna takie? Znalazłem spodnie z Gore, ale one są wiatroszczelne tylko na udach i kolanach GOREWEAR C3+ Spodnie termiczne Mężczyźni, czarny/żółty | Bikester.pl
  14. W zeszłym tygodniu byłem w łódzkim oddziale Trigara. Kupowałem Forerunnera 265. Wrażenie podobne, na wystawie same atrapy.
  15. Mam rower Rockrider XC900S Rower górski MTB XC Rockrider 900S karbonowa i aluminiowa rama ROCKRIDER | Decathlon i potrzebuję dokupić blat 32T. W rowerze jest korba Truvativ Stylo. Rower ma osie w standardzie boost. Należy kupić zębatkę z offsetem 3 czy 6 mm?
  16. https://connect.garmin.com/modern/activity/11209079841
  17. Pokręciłem się po Przedborskim parku krajobrazowym https://connect.garmin.com/modern/activity/11165383529
  18. To jest E1040? Może w tych nowszych się da. U mnie w E530 nie można tego zrobić.
  19. Wyścig MTB na lokalnej trasie XC https://connect.garmin.com/modern/activity/11114022104
  20. W jaki sposób odzyskali?
  21. 3 rundki po trasie XC Rokitnica https://connect.garmin.com/modern/activity/10988020729
×
×
  • Dodaj nową pozycję...