Skocz do zawartości

safian

Mod Team
  • Liczba zawartości

    6 677
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Zawartość dodana przez safian

  1. W temacie innych propozycji to ostatnio było trochę dyskusji w tych tematach:
  2. Jakiś czas temu też szukałem czegoś na sprawdzenie, co wydawałoby się w miarę dobrej jakości i kupiłem 2 pary spodenek Rion: https://a.aliexpress.com/5QwBbX41H https://a.aliexpress.com/fnbmHhhVt Oprócz nich używam kilku kompletów z martombike i szczerze powiedziawszy te pierwsze spodenki są lepsze od martoma. Te drugie z szarą wkładką powiedziałbym że są na podobnym poziomie jeśli chodzi o wkładkę (chociaż niby tam piszą, że ona jest dedykowana na dystanse ultra 7h+), chociaż porównując całokształt to w obu przypadkach chińczyki wypadają nieco lepiej. Pomijając wkładki to szelki są też lepiej wykonane, szczególnie te pierwsze spodenki mają lepszą oddychalność na plecach co łatwo zauważyć na trenażerze Poza tym w przeciwieństwie do innych chińskich spodenek rozmiar zgadza się z europejskimi (martom M i te też M pasują na mnie akurat). Kupiłem też 2 koszulki do tych spodenek i też jestem bardzo zadowolony, polecam.
  3. Nie znam się na dircie (bo z tagów wnioskuję, że o tę dyscyplinę chodzi), ale 17" to chyba jednak trochę za dużo Dobrze by było jakby OP doprecyzował pytanie...
  4. Możesz założyć praktycznie dowolne tarcze, również te Shimano
  5. Ale wiesz, że wybierając 3k, 12k, UD czy cokolwiek innego wybierasz tylko wykończenie, jedynie ostatnią warstwę carbonu? Nie ma to znaczenia jeśli chodzi o wytrzymałość całego elementu ;p
  6. Nie są zamknięte, bo nie łamią regulaminu forum, zresztą gdyby ten temat został zamknięty to zaraz powstałoby kilka kolejnych. Jeżeli ktoś dalej ma jakieś pytania niezwiązane z tematem zapraszam na PW zamiast robić więcej zbędnego spamu.
  7. Koledzy, jeżeli nie macie nic w temacie do napisania to nie piszcie. Nie wiem czy Kacperek12 trolluje czy nie, ale nie ma sensu ciągnąć takich dyskusji. To czy sobie wsadza silnik 4kW do roweru i robi z tego motorower to już jego sprawa.
  8. Żarty żartami, ale sporo firm ma crash replacement, niestety Catlike nie ma, albo po prostu słabo szukam informacji :p
  9. O, ten temat jeszcze istnieje :p Muszę zaktualizować stopkę w takim razie, bo latam teraz na Canyonie Exceed CF SL 6.9
  10. 10 lat jazdy w kasku i dopiero jakiś miesiąc temu faktycznie mi się przydał. Szlif na równym asfalcie, ok 40-41km/h, kilkucentymetrowa kupka piachu której nie zauważyłem + górny, wąski chwyt = trochę szlifów i wstrząśnienie mózgu :p Czy kask uratował mi zdrowie/życie - nie wiem, ale na pewno cieszę się że mogłem "wywalić" kilkaset złotych akurat w taki sposób
  11. @Janu_sz skończ z tym swoim spamem, byłeś już upominany i uprawiasz to dalej. Jak temat Ci przeszkadza to go zgłoś do moderacji zamiast bezsensownie odpowiadać. Tym bardziej że nie wiesz nawet z jakiego kraju jest OP, może u niego sprzęt jest legalny? Dziękuję za uwagę, można kontynuować temat...
  12. W necie jest sporo poradników, najprostszym/najszybszym sposobem na znalezienie pozycji wyjściowej do dalszych kombinacji z wysokością siodełka jest takie wysunięcie sztycy, żeby dotykając piętą pedału w dolnym położeniu noga była wyprostowana (wtedy dotykając śródstopiem będzie nieco ugięta). Z ciekawości popatrzyłem w necie i znalazłem jeszcze kilka innych metod: https://wformie24.poradnikzdrowie.pl/rekreacja/rower/regulacja-roweru-jak-ustawic-wysokosc-siodelka-i-kierownicy-w-rowerze-aa-vwJg-TmXQ-g3xd.html I na przykład metoda Lemonda opisana w tym artykule pokrywa się z tym co napisał kolega @arek_wro - siodełko na wys ~70cm :p Tak czy inaczej - na pewno warto na początek ustawić sugerowaną wysokość a potem w razie dalszego dyskomfortu delikatnie ją zmieniać. No i jakby co to ortopeda... :p
  13. Zamiast zaczynać od maskowania problemów suplementami czy lekami przeciwbólowymi spróbuj zacząć od usunięcia przyczyny problemu, bardzo możliwe że masz niewłaściwą pozycję (złe ustawienie siodła, zła długość korb, zły rozmiar ramy itp. itd), być może jeździsz ze zbyt niską kadencją. Jeżeli to nie jest przyczyną to jednak lepiej będzie udać się do lekarza sportowego, może zaleci fizjoterapię/jakieś ćwiczenia siłowe.
  14. Proponuję założyć, albo przenieść się do tematu odnośnie prowizji allegro, ten jest niekoniecznie właściwym miejscem na takie dywagacje ;p
  15. Wszystko automatycznie - albo przez telefon jeśli masz połączony z licznikiem, albo licznik będzie automatycznie szukał Wi-Fi. W moim przypadku zazwyczaj jeszcze jak jadę windą to jest już wysłane na Strave :p Też mi trochę przeszkadza brak opcji automatycznego wykrywania roweru przez co potem wychodzi na to ze po górach w terenie latam na szosie, no ale niestety. Wystarczyłoby żeby dało się jakiś czujnik przypisać do konkretnego roweru.
  16. Jedyne statystyki to statystyki tygodniowe, bez podziału na dany rower. Niestety nie ma tu portalu typu Garmin Connect, więc pozostaje Strava. Co do wyświetlania danych to możesz sobie ustawić kilka ekranów (nie wiem ile wynosi ograniczenie, ja mam chyba 4 albo 5 + nawigacja + profil) i między nimi się przełączać, więc nie ma problemu żeby jeden zrobić dla szosy, drugi dla mtb i do tego kilka innych. Jedyny problem jest taki, że dodawać ekrany można wyłącznie z danymi liczbowymi - profilu trasy nie dodasz, możesz jedynie zmodyfikować istniejący ekran z profilem. Więc jeżeli chciałbyś mieć profil trasy i dla MTB i dla szosy, ale pozostałe dane na obu ekranach inne to nie da się tego zrobić.
  17. Jakie ustawienia masz na myśli? Ogółem to nie ma tu żadnych ustawień czy statystyk na 2 rowery, jak masz różne czujniki w różnych rowerach to licznik i tak się z nimi połączy bez problemu.
  18. safian

    [hamulec] nie hamuje

    https://www.forumrowerowe.org/topic/221349-poradnik-hamulce-tarczowe-nie-hamują-dlaczego/
  19. Podziel się wrażeniami jak przyjdzie, może na święta też sobie sprawię
  20. No spoko, tylko które z rowerów w danym przedziale cenowym z podobnymi cechami mają 2x11?
  21. Oj tam, jak widać bardzo rzadko zmieniam sprzęt, ten temat jest z 2012, Merida kupiona w 2011, więc prawie 6 lat na jednym rowerze. Nie wydam 10k, Meridę sprzedam nie wiem za ile, może z 3.5k, liczę, że dołożę z 5k i kupię tego Treka najpewniej (trochę po znajomości, więc dobra cena może będzie), tak więc wizja wydatku tych 5k już tak bardzo nie boli Tak czy inaczej, sport który sobie wybraliśmy nie należy do najtańszych
  22. Trochę tak, ale za ~9-10k nie kupię fajnego carbonowego fulla, w tej cenie dostanę prawdopodobnie wspomnianego Treka Procaliber 9.7, w którym i tak głównym ograniczeniem będą moje umiejętności. Zresztą 29" + IsoSpeed w porównaniu do 26" to będzie taki troszkę jakby softtail Co do 2x11 to też jest jakieś rozwiązanie, tylko pytanie jakie koszty zakupu i utrzymania, ciężko kupić chyba rower, który w tej cenie ma fabryczne 2x11 Tak jak mówię 1x11 - obawiam się po prostu o swoje kolana. 30x46 spokojnie dałoby mi odpowiednią rozpiętość przełożeń, ale jak dla mnie różnice pomiędzy poszczególnymi przełożeniami są troszkę za duże. No i inna kwestia to szybsze zużywanie kasety, większy koszt utrzymania Przy zakupie roweru muszę przejść albo na 2x10, albo na 1x11, nie ma innego wyboru praktycznie. Akurat Procaliber, którego sobie upatrzyłem jest chyba tylko w 2x10 co nieco ułatwia wybór https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-g%C3%B3rskie/rowery-xc/procaliber/procaliber-9-7-2x/p/2077690-2017/?colorCode=red Gdybym się zdecydował na 1x11 to Canyon wydaje się fajną opcją, ale tu już na starcie musiałbym zmienić kasetę, 10-42 odpada. https://www.canyon.com/pl/mtb/exceed/exceed-cf-sl-6-9-pro-race.html Jeżeli chodzi o wagę - starałem się ją zbijać w obecnym rowerze i nie zawsze wychodziło to na dobre, wolę mieć 500g więcej, ale sprzęt, który działa dobrze i niezawodnie. Ogólnie to takie mam założenia przy zakupie roweru: Cena bazowa: ~10-11k (liczę na zniżki po sezonie ) Koła 29" Kąt główki ramy ~69.5" Sztywne osie Carbon Raczej napęd 2x10
  23. Zaoszczędzę wagowo, ale przez problemy z kolanami jestem raczej zmuszony do napędu 2x - dużo łatwiej na nim utrzymać optymalną kadencję a w nowych rowerach to w sumie albo 2x10, albo 1x11, wolę to pierwsze. Sunrace 11-50 to ponad 500g, kaseta 15 rzędowa z takim zakresem ważyłaby pewnie z 800g - to ja jednak wolę 2x10 czy 2x11 Przesuwana zębatka korby to spoko pomysł, ale jednak generuje to też problemy - większa waga, pewnie większa wrażliwość na błoto, cena takiej korby pewnie byłaby też kolosalna
×
×
  • Dodaj nową pozycję...