Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Trek Superfly 9.8

    Przez mess, 20.09.2016


    jajko z przodu? dobrze widzę? 5 gwiazdek ode mnie ;D

  2. w: KROSS INZAI

    Przez hanus, 18.09.2016


    Fajny sprzęt, możesz cos powiedzieć o tym rowerku? Jak się spisuje w mieście? Da rade pojeździć po leśnych ścieżkach?

  3. w: Specialized Pitch Pro [retired]

    Przez semow, 17.09.2016


    Przepraszam, pomyliłem Twoje pytanie z tym od jahoo84.

    Kątów nie liczyłem, na pewno jest nieco bardziej płaski niż w konfiguracji fabrycznej (67 stopni). Ramy nigdy nie ważyłem, rower też ostatnio przestałem...

  4. w: Specialized Pitch Pro [retired]

    Przez zajonc, 17.09.2016


    gdzie? tu nic nie ma

  5. w: Specialized Pitch Pro [retired]

    Przez semow, 17.09.2016


    W komentarzu wyżej pisałem.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...