Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Giant Trance 2 27,5 LTD

    Przez JuraMałopolska, 10.08.2016


    Fajny rower, daję mocne 4 z +, minus za brzydką korbę z blatami a dokładnie za połączenie w tej korbie blatów...jak ci się na nim jeździ?

  2. w: Giant Trance 2 27,5 LTD

    Przez JuraMałopolska, 09.08.2016


    Podeślij jeszcze jakieś inne zdjęcia tego roweru.

  3. w: FLASH bike Jaguar Santiago

    Przez Aro666, 06.08.2016


    Witaj.

    Szczerze życzę Tobie by znalazł się ktoś, kto wyłoży te sześć stówek za taki wynalazek.

    Zapytasz dlaczego wynalazek? Również byłem kiedyś w posiadaniu podobnego cuda. Kupiony w 1995 za długo odkładane pieniądze rower Montana Dakar, stalowa rama, sztywny wideł, niezłe malowanie i na tym jego wartość się kończyła. Swoje przeżył, ale przy nieco bardziej intensywnej jeździe po prostu się posypał...

    Pozdrower

    A666

  4. w: KTM Myroon

    Przez elkaziorro, 06.08.2016


    Tak, to elite.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...