Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: GIANT PRETORIAN GSR FS ALUXX

    Przez ssrh, 03.08.2016


    No wlasnie w kiere pakowalem rozne zawiniatka i te raczki juz takich luzow dostaly z czasem ze je wyrzucilem i musze przyznac ze mi sie lepiej bez nich smiga ale to chyba dla tego ze sie przyzwyczailem jak i do stosowania rekawiczek dzieki temu zabiegowi liftingowemu. zaraz nowa koza do mnie przychodzi i chyba tych raczek tez sie z niej pozbede bo wydaje mi sie ze mam lepsze zgranie z rowerem jak go lapie na golca. No i zawsze odchudzony trzba szukac osiagow w kazdym elemencie mniej wtedy pali

  2. w: GIANT PRETORIAN GSR FS ALUXX

    Przez Marcin86Poznan, 03.08.2016


    Ciekawe rączki kierownicy;) Chyba najlżejszy model na rynku.

  3. w: KTM myroon elite

    Przez ssrh, 03.08.2016


    Wizualnie wyglada Kozacko , Fajna Maszyna

  4. w: KTM Myroon

    Przez JuraMałopolska, 03.08.2016


    Cholernie podobny do mojego, to też model elite?

  5. w: Pivot Mach 6 Carbon

    Przez Kaczorak, 03.08.2016


    Piękna maszynka ;)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...