Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Ranger Nitro

    Przez okobar, 09.07.2016


    mój pierwszy rower :P od mniej więcej 10 lat

    marketowy Ranger, zwany przeze mnie "błękitnym grzmotem" :P

  2. w: On-One Inbred

    Przez pankierownik, 07.07.2016


    Niner taki jak w poniższym linku tylko że jest to starszy model o wysokości oś-korona równej 51cm 49cm.

    http://www.jensonusa.com/Niner-Steel-Rigid-29-Fork

  3. w: On-One Inbred

    Przez rambolbambol, 07.07.2016


    Co to za widelec z przodu?

  4. w: Trek Trek Fuel EX8

    Przez jka, 07.07.2016


    Aby jeszcze bardziej zwiększyć sobie komfort jazdy tym Trek-iem, wyprostować trochę sylwetkę, bo nie jeżdżę sportowo tylko turystycznie,

    Dzisiaj czyli 07-07-2016r. kupiłem i już mi zamontowano, pokazany mostek firmy Dartmoor.

    Mostek jest o 5 cm. krótszy od oryginalnego Bontrager-a co nie tylko pozwoli się mi trochę wyprostować, ale i skróci drogę rąk do kierownicy,co za tym idzie zmniejszy nacisk, dłoni na nią, a same ręce uzyskają bardziej zgiętą pozycje w łokciach.

  5. w: Sikorski freedom one 29er XL prototype

    Przez ketchup91, 05.07.2016


    Eh... chyba tak :-) . dziękuję za pochwałę

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...