Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: On-One Fatty (Buła1)

    Przez ishi, 19.06.2016


    Jurcyk, "płynąłem" ten odcinek w poniedziałek :)

  2. w: Trek Trek Fuel EX8

    Przez Jurcyk, 19.06.2016


    Super, po upiększeniach jest po prostu piękny !

  3. w: On-One Fatty (Buła1)

    Przez Jurcyk, 19.06.2016


    Kapitalny rower, takim "popłynąłbym" z Rowów do Łeby plażą.

  4. w: Kross Level A4

    Przez sebastiano1980spd, 18.06.2016


    Ja w moim zgubiłem jeszcze 1,5 kg wagi ;) Twój całkiem fajny ;)

  5. w: KROSS B 7

    Przez maczet190399, 17.06.2016


    Pozdrawiam Iławiaka. Gdzie jeżdzisz w swoim regionie ?? Ja mam domek Letniskowy w Makowie i często w weekendy objeżdzam Jeziorak. Jak masz jakieś fajne trasy to daj znać.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...