Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Accent Peak 26

    Przez Farfluhten, 15.09.2017


    Trochę się zmieniło. Głownie napęd i hamulce.

  2. w: CUBE LTD SL BLACKLINE 29"

    Przez scoobel, 15.09.2017


    UKRADZIONY.

  3. w: Whyte Friston

    Przez dovectra, 08.09.2017


    ładny

    Jak się śmiga?

  4. w: Whyte Friston

    Przez Wooyek, 07.09.2017


    Na pewno będzie artykuł o gravelach, czy bikeporn to zobaczymy po zainteresowaniu ;)

     

    PS. Co to jest "snake peak"? :P

  5. w: Kross Smooth Trail

    Przez KNKS, 02.09.2017


    Baaaardzo ładny :-)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...