Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kross Level A9

    Przez Demigod84, 25.07.2017


    Dziękuję za przychylny komentarz. Z ramy jestem bardzo zadowolony i raczej nie zamieniłbym na alu. Do XT sporo mu brakuje ale zawsze jest taki potencjał. Naklejka Wiedźmina bardzo mi w tym miejscu pasuje :D. Do większego koła mnie nie ciągnie bo oprócz estetyki nie widzę uzasadnienia. Rzekoma lepsza jazda kontra waga i koszty jakoś mnie nie przekonuje. Ten rower jest na lata i jeśli rama się nie rozleci to spełni moje oczekiwania. W niedługim czasie planuję zakup roweru szosowego do szybkiego poruszania się między pracą a domem, który z pewnością zrekompensuje mi wady małego mtb.

  2. w: Specialized Stumpjumper HT

    Przez Makabra, 23.07.2017


    Zaktualizowane zdjęcia z nowym wspornikiem kierownicy

  3. w: Kross Level A9

    Przez HanSolo, 22.07.2017


    Też myślałem kiedyś nad najtańszym karbonem. Wziałem droższe alu marki z USA jednak. Ale tez mam na ramie naklejkę z wilkiem ;)

    Ładny sprzęt. Z grupą XT ważyłby w tym rozmiarze tyle co zawodowiec.

  4. w: Trek Trek Fuel EX8

    Przez jka, 22.07.2017


    Sobota 22 lipca 2017 r znowu ponad 500 km na liczniku.

    No to wychodzi ze mam już grubo ponad 5000 km. tym Trek-iem i to bez najmniejszego problemu.

  5. w: Kross Level A9

    Przez Demigod84, 21.07.2017


    Rozumiem, że ten stojak PRO nie będzie się gryzł z z adapterem lub/i zaciskiem hamulca tarczowego z tyłu?

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...