Dziękuję za przychylny komentarz. Z ramy jestem bardzo zadowolony i raczej nie zamieniłbym na alu. Do XT sporo mu brakuje ale zawsze jest taki potencjał. Naklejka Wiedźmina bardzo mi w tym miejscu pasuje
. Do większego koła mnie nie ciągnie bo oprócz estetyki nie widzę uzasadnienia. Rzekoma lepsza jazda kontra waga i koszty jakoś mnie nie przekonuje. Ten rower jest na lata i jeśli rama się nie rozleci to spełni moje oczekiwania. W niedługim czasie planuję zakup roweru szosowego do szybkiego poruszania się między pracą a domem, który z pewnością zrekompensuje mi wady małego mtb.