Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Trek Superfly 6,2015r.

    Przez kolarzjedrek, 11.10.2017


    Przesmaruj sztyce pastą montażową do karbonu powinno pomóc.

  2. w: Trek Superfly 6,2015r.

    Przez next, 07.10.2017


    Niedługo Jurcyku opiszę tutaj wrażenia z wymiany sztycy alu na węgiel.

  3. w: Kona Unit

    Przez g286, 07.10.2017


    W zasadzie napęd jest zgodny z katalogowym. Zmieniłem hamulce z mechanicznych bb5 na elixiry r. Szersza 740mm kierownica pozostała po spectralu. Krotszy mostek. W zasadzie zmiany wyeliminowany największe wady starej jak by nie patrzeć konstrukcji.

  4. w: Kona Unit

    Przez Jurcyk, 07.10.2017


    Piękna, customowa stalowa rama, chciałbym mieć taki rower w swoim garażu !

  5. w: Trek Alpha 1,5 Duble

    Przez jka, 06.10.2017


    No to się zaczęło pomału robienie roweru pod siebie.

    Wczoraj wymieniłem tą szajsowatą kasetę x8 na x9 kupiłem nowy łańcuch, i wymieniono mi suport, bo tamten był zjechany.

    Dzisiaj doszła opona na przód, nowa owijka i licznik, i z licznikiem mam jaja, nie da rade go zamontować na przedni widelec, nie ma miejsca, może uda się przenieść to na tył.

     

    jka

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...