Rower na jesień dostał przełajowe oponki schwalbe cxpro - szerokość 30 i dzięki temu można zjechać z asfaltu:) po szutrach fajnie leci.
Na stałe zostały też zamontowane pełne błotniki SKS routing 42- cieżko było spasować i ostatecznie przedni został ucięty i kończy się przed widelcem.Jednak pełne błotniki to zupełnie inny komfort jazdy w deszczu.
Wcześniej zmieniłem kasetę na sora 13-25 - zyskałem dużo lepsze stopniowanie kosztem maksymalnej prędkości.Na ustawki szosowe nim nie jeżdżę więc na prostej jak się do 40 dam radę rozpędzić to wystarczy.Jak lecę z górki i nie ma z czego dokręcić to i tak już raczej hamulca szukam a nie kolejnego biegu.