Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Corratec SuperBow Fun

    Przez Nrv, 31.01.2012


    Limited edition: Kameleon :D

     

    A tak poza tym wole jezdzic na rurze podsiodlowej ;P

  2. w: Corratec SuperBow Fun

    Przez lukas85, 31.01.2012


    Siodełko z systemem maskującym? :P

  3. w: Cube Reaction [custom]

    Przez premier2, 31.01.2012


    Dzięki. A osłonę kupiłem w CRC, kosztowała ok 35zł.

  4. w: Cube Reaction [custom]

    Przez Adamspeed, 31.01.2012


    Ładny "Kubuś" ;)

    p.s. Skąd masz taka osłone tylnego trojkąta-nigdzie nie moge znaleźć osłony cuba? Zapraszam domnie ;)

  5. w: Giant Terrago (zimówka :P)

    Przez Grand231, 31.01.2012


    Ja też mam zimówkę Gianta Terrago ;p

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...