Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kross Sign FR2

    Przez Lomeltor, 30.01.2012


    No no, znajome klimaty... ;) Ładnie to wyszło w całości.

  2. w: Giant Terrago (zimówka :P)

    Przez after, 30.01.2012


    Daj fotę :)

  3. w: Kellys Magnus White

    Przez CzikO, 29.01.2012


    Super maszyna, bardzo mi się podobają ramy kellysa :) Jedyne co mi się nie podoba to ten koszyk na bidon, ale to już kwestia gustu :)

  4. w: Giant XTC

    Przez swierzak1, 29.01.2012


    Komin ścięty - zdjęcie nieaktualne.

  5. w: Giant XTC

    Przez mess, 28.01.2012


    komin masakra :o

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...