Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: CUBE Reaction Team

    Przez maltan, 26.03.2012


    Bestia ! Też polowałem na Reactiona, ale trafiła mi się świetna okazja i kupiłem Radka ;) Ale Kubusie chyba już zawsze będą mi się podobały, szczególnie Reactiony ;)

  2. w: Iron Horse Bootleg

    Przez McWolf, 25.03.2012


    Szczerze dziwie sie ze ten rower jeszcze jeździ. CRC sprzedało 203 takie rowery, a wróciło do nich juz 201 z peknietym tylnym trojkatem. Jest to znana wada fabryczna.

  3. w: Specialized S-WORKS

    Przez tauka, 24.03.2012


    A patrzałes na rame na 2012 rok w kolorze biały?? Przy tym to dopiero serce wali. Jednak cena 3600 za alu jest troszkę przesadzona...

  4. w: SPECIALIZED EPIC EXPERT FSR

    Przez ProCombat, 23.03.2012


    Piękny !!! whistling.gif

  5. w: ZZR/Romet Jaguar

    Przez pazurq, 23.03.2012


    Super!, Jaguar i Huragan to marzenia mojego dzieciństwa :) Świetnie, że odrestaurowałeś ten rower. To był najlepszy polski rower iat 60-tych.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...