Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: GT Avalanche 2.0

    Przez CzikO, 07.04.2012


    Super rower, a ta rama jak dla mnie miodzio :) Nie ma to jak GT ;)

  2. w: KROSS HEXAGON V6

    Przez slawek993, 07.04.2012


    Pancerz ma dobrą długość, wszystkie jego załamania przechodzą gładko. Linka chodzi bez najmniejszego oporu bo i pancerz ma wkładkę teflonową.

  3. w: Kelly`s Sabotage

    Przez piotrek87, 07.04.2012


    W końcu coś nietuzinkowego:) Mi się podoba.

  4. w: KROSS HEXAGON V6

    Przez kepa416, 07.04.2012


    Jak skrócisz delikatnie pancerz od tylnego hamulca (ten ostatni) linka będzie miała mniejszy opór do pokonania i lepiej się bedzie hamowało i nie bedzie sterczał.

  5. w: SPRZEDANY - KROSS LEVEL A8

    Przez LUKSUSqq, 06.04.2012


    piekny ten nowy kross :P

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...