Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kellys Black

    Przez CzikO, 09.04.2012


    Fajny rowerek :) malowałeś ramę czy tylko naklejek się pozbyłeś? Mostem w moim majestic dałem na minus, trochę jestem pochylony ale znowu

    lepiej na podjazdach. Widzę masz taśmę przyklejoną na główce ramy w celu ochrony przed obtarciem pancerzy :) Ja zastosowałem grubą i przezroczystą taśmę do pakowania i nic nie widać :) naprawdę polecam

  2. w: Mondraker Factor R

    Przez grindz0ne, 09.04.2012


    Hej ! Ciekawe czy tą wagę podałeś z stronki www czy sam warzyłeś rower...Jakieś zdjęcia by były mile widziane...Pozdro!

  3. w: Kellys Black

    Przez kitwie, 08.04.2012


    Musze popracować na geometrią, chyba zmiejsze skok do 100 choć jeździ się dobrze ale jakoś dziwnie wygląda. No i nad mostkiem się zastanawiam, czy obrócić. Jakieś sugestie?

  4. w: Cube LTD PRO

    Przez piotrlarysz, 08.04.2012


    Piękny rowerek. Taki ładny macik. super.

  5. w: KROSS HEXAGON V6

    Przez ajgor11, 08.04.2012


    Do właściciela roweru: Jak się rower sprawdza? Wszystko w porządku? Rower ma jakieś wady itd.? Planuję kupić ten rower i pytam tych ,którzy go już posiadają.

     

    Pozdrawiam!

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...