Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Haro Sonix

    Przez Schwefel, 12.04.2012


    A w czym to przeszkadza? Dba o moje bezpieczeństwo, ma świetną modulację i przy tym klocki zużywają się 2x wolniej niż w XTR.

  2. w: Accent Peak29

    Przez maciej83, 12.04.2012


    Super. Mnie się bardzo podoba za jakiś czas też coś takiego złożę:D

  3. w: Unibike Expert

    Przez kitwie, 12.04.2012


    imienniku mój drogi zdradź mi co to za chwyty?

  4. w: RALEIGH Competition (chyba)

    Przez Yakuza, 12.04.2012


    coś pięknego , gratki za chęci żeby go odbudować , tymi rowerami naprawdę super się śmiga , też odbubowuje starego Raleigh'a .powodzenia.

  5. w: Raleigh Equipe

    Przez Yakuza, 12.04.2012


    Super oby Ci służył jak najdłużej

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...