Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kross Hexagon V2

    Przez Plastyk, 26.04.2012


    Masz zamiar kiedyś uzupełnić specyfikację? Tak z ciekawości pytam...

  2. w: Merida Merida Matts HFS 3000-V

    Przez PauL605, 26.04.2012


    Bardzo dobrze przejechałem na nich około 5k km i nadal dobrze wyglądają. 90% przejechałem po asfalcie w tamtym roku.

    W tym roku z racji treningów na szosówce używam ich sporadycznie.

    Opis roweru trochę nie aktualny już :)

    Aktualnie na maratonach używam Geax Saguaro. O wiele lepiej trzymają(zwłaszcza bocznie) niż RK.

  3. w: Merida Merida Matts HFS 3000-V

    Przez ProCombat, 26.04.2012


    Jak się sprawują opony RaceKing ???

  4. w: Giant XTC - 4

    Przez ProCombat, 26.04.2012


    Fan Giant'a z ciebie :)

  5. w: Gibi

    Przez Waldemar68, 26.04.2012


    tak właśnie ma być to ma razić kolory sa po to by je pokazywać pozdrawiam

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...