Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kross Hexagon V3

    Przez 852emil, 02.05.2012


    niezła maszyna. szczególnie moją uwagę przykuły pedałki. czy to Dartmoor Jelly?

  2. w: Cube Reaction Race

    Przez maxwwy, 01.05.2012


    Ładnie, ale mało fotek i nie można się przyjżeć :)Zapraszam do mnie.

  3. w: Canyon Yellowstone Race

    Przez maxwwy, 01.05.2012


    Baaardzo fajny rowerek, ciekawe akcesoria, duzo przeróbek. Jeden z ladniejszych rowerków jakie oglądałem :)Zapraszam do mnie. Zostaw ocenke po sobie.

  4. w: cube ltd

    Przez maxwwy, 01.05.2012


    Ładny rowerek, oraz bardzo łądne widoczki :)Zapraszam do mnie.

  5. w: Peritus Montis ISP

    Przez maxwwy, 01.05.2012


    Lalka :) Ładniutki rowerek, oceniam na 5. Zapraszam do mnie

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...