Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: HaiBike Light RC

    Przez aktywny, 05.05.2012


    piona ,chłopak masz świetny sprzęcik szczególnie osprzęcik;)

  2. w: Haibike Light SL

    Przez TuiTam, 05.05.2012


    Trochę zazdroszczę względem koloru, bo biały się brudzi okrutnie, ale ładniej wygląda ;P

  3. w: HaiBike Light RC

    Przez cbs84, 05.05.2012


    brat mojego czarnuszka :)

  4. w: Kross level A7

    Przez Slovian, 04.05.2012


    jak będę miał czym zrobię lepsze :) (te telefonem robiłem.)

  5. w: Rock Machine Team 50

    Przez TuiTam, 04.05.2012


    Dałem cztery z wiarą, że dopieścisz go w przyszłości ;) Bo póki co to 3 ;)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...