Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Ns Bikes Traffic 2010

    Przez maxwwy, 01.05.2012


    Bardzo fajna kolorystyka :) Rowerek też fajny :)Zapraszam do mnie.

  2. w: Kross Hexagon V3

    Przez Kordian99, 01.05.2012


    Fajny rowerek :002:

  3. w: Kross Hexagon V3

    Przez ProCombat, 01.05.2012


    Super rowerek :)

  4. w: Kross Hexagon V3

    Przez Darek1990, 01.05.2012


    widze ambitne dokladanie elementów aby osiągnąć "złoty środek" ;) powodzenia,fajna maszyna ale licze ze bedzie jeszcze lepsza :D

  5. w: Kross Hexagon V3

    Przez hexagonFAN, 01.05.2012


    Widzę małe postępy w budowie roweru parę gażetów kupiłeś, Ale akcesoria to nie wszystko lepiej inwestuj w części bo moja V2 jest lepsza.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...