Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Haro Sonix

    Przez MatiK, 06.04.2012


    hamulec saint w xc ?

  2. w: Cube LTD Race

    Przez GhOsTwrc, 06.04.2012


    pedaly to lipa na maxa , czekam wlasnie na buty SPD liczylem ze dzis dojdą , ale pewnie dopiero po swietach i wtedy lece po pedaly XT 780 lub 540 sam nie wiem , zdjęcia wczorajsze ... nie mogłem znaleźć swojego rozmiaru buta a pozatym nie bylem przekonany do spd

  3. w: GT Avalanche 1.0

    Przez rastan83, 06.04.2012


    Dzięki, oryginalne jeszcze ;)

  4. w: GT Avalanche 1.0

    Przez ishi, 06.04.2012


    świetne malowanie :)

  5. w: Cube LTD Race

    Przez PKDeath, 06.04.2012


    XTR, Fox, Formula RX i gumiaste pedałki za 10 zł... Trochę boli ;) mam nadzieję, że to zdjęcia tuż po zakupie.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...