Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Mbike RENEGADE 29er

    Przez Zabski, 23.03.2012


    Ramę Baracudy trzymałem w łapkach, cudo, wygląda pięknie a waga rewelacyjna :)

  2. w: Mbike RENEGADE 29er

    Przez Plastyk, 23.03.2012


    Piękny... Mam nadzieję, że mój następny rower będzie na 29" i może nawet następca tego thumbsup.gif

  3. w: Mbike RENEGADE 29er

    Przez CzikO, 21.03.2012


    Widzę że Mbike zaczyna się szerzyć :) Bardzo fajny rower. Czytałem dyskusję na jego temat, aż wrzało od chętnych na kupno.

    Oby zadowolenie i bezawaryjność była z Tobą :) Pozdro.

  4. w: Kona Stinky

    Przez pazurq, 20.03.2012


    Kona to Kona :)

  5. w: Merida Mission TFS 500-D

    Przez Plastyk, 20.03.2012


    Prawie wszystko oryginalne. Rocznik moze być błędny. Rower nie jest mój od nowości, 100km i zacięte siodełko :icon_wink: tyle pozwoliło kupić go za pół darmo. Po tygodniu był już u mnie, a pochodzi ze Stanów. Waga katalogowa (nie ważony).

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...