Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Mbike RENEGADE 29er

    Przez Zabski, 10.05.2012


    Oponki juz wymienione :) za słabe na błoto były. Obecna konfiguracja to tył Maxiss Crossmark 2,1 przód Spec Renegade S-Work 1,9. Ta konfiguracja bardziej mi pasuje :). Naped jak na razie sprawuje się niezle, ale jak wytrzyma sezon to maks. Mam za ciężką nogę :P

  2. w: Accent Shannon

    Przez xwiewiurx, 10.05.2012


    ladny osprzet na tym przecinaku, sam go montowales?

  3. w: Kross Level A2

    Przez zenio, 10.05.2012


    Strasznie dziwna pozycja siodełka ;//

  4. w: Mbike RENEGADE 29er

    Przez maltan, 10.05.2012


    Świetna maszyna ! Jak Ci się jeździ na AKA-ch ? Jak się sprawuje napęd ?

  5. w: Haibike Edition RX

    Przez kitwie, 10.05.2012


    Możesz coś napisać o tych dwóch zębatkach z przodu. Jak działa?

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...