Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Merida Merida 96 HFS-3500

    Przez Jakubas, 10.05.2012


    W planach jest albo czarny Fox 2012 z kashimą albo Sid 2012 z chydrauliczną blokadą skoku B)

     

    A siodełko nie wiem czy będę zmieniał bo mi do 4 liter pasuje :)

  2. w: Haibike Edition RX

    Przez wilcek, 10.05.2012


    Działa bardzo dobrze. Oryginalnie była jeszcze osłona ale ją zdjąłem. Przerzutka jest 2 rzędowa. Rzadko używałem 3 blatów więc kupiłem SLX'a z dwoma ;)

  3. w: Merida Merida 96 HFS-3500

    Przez crashbash1, 10.05.2012


    Fajny, ale kolor amora i siodełka zupełnie nie pasują do całości.

  4. w: Ibis Mojo HD

    Przez TuiTam, 10.05.2012


    On jest lekki ? biggrin.png W sumie, może i lekki jak na ciężki teren. Nie znam się zbyt na fullach ;)

  5. w: Kross Level A2

    Przez Mitshi, 10.05.2012


    Od nowości taka. ;) Jakoś nie mam zastrzeżeń.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...