Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kross Level A2

    Przez maxwwy, 11.05.2012


    Fajny rower:) Kross cool :D Co do siodełka to bardzo do tyłu wysunięte :DZapraszam do obejżenia mojego rowerku :)

  2. w: SCOTT Aspect 30 D

    Przez maxwwy, 11.05.2012


    Fajniutki rowerek:) Dość dobry osprzęt :)Zapraszam do obejżenia mojego rowerku :)

  3. w: Ibis Mojo HD

    Przez McWolf, 11.05.2012


    Jak na rower enduro ze skokiem 180/160mm, rama XL i oponami wazacymi 1kg/sztuka to tak, jest bardzo lekki :)

  4. w: Kross Evado 1.2

    Przez PrzemkoVonLezajsk, 11.05.2012


    Miałem rocznik 2010 - jeździło się super (oprócz piachu)

    A powiedz... hamulce to mechaniczne czy hydrauliczne... nie widzę dobrze na zdjęciu

  5. w: Accent El Nino

    Przez Jakubas, 10.05.2012


    fajny i ładny - za bardzo nie ma się do czego przyczepić:) (no może poza oponami :whistling: )

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...