Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Ibis Mojo HD

    Przez tomiz1, 16.05.2012


    A co to takie ciekawe między goleniami? woot.gif

  2. w: Kross Grand Mountain City

    Przez lluukkee, 16.05.2012


    Poczciwy Grand Krossa, rower nie do zajechania :)

  3. w: Kross Hexagon V2

    Przez lluukkee, 16.05.2012


    Świetny, solidny rower, daje rade:)

  4. w: Kross Crime I

    Przez refixedlife, 16.05.2012


    Bo to sama rama była kupiona ;p i kierownice tez widzę giętą czerwoną tylko trzeba odłożyć pare groszy ;p

  5. w: Kross Crime I

    Przez krzysq, 16.05.2012


    Fajny, fajny. No, może kierownicę inną bym tam widział ;).

    Sporo zmian w stosunku do fabrycznego :).

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...