Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Ibis Mojo HD

    Przez McWolf, 11.05.2012


    Dało by sie np wymienić napęd ze sram x0 na xx, ale ze ja tym rowerem generalnie nie podjezdzam, nie widzę większego sensu pakować w niego kolejny tysiąc euro zeby odchudzić go o pol kilo. Opony ważą równe kilo każda sztuka, ale to jest rower używany jednak głownie do zjazdów. Składając go mogłem wybrac lżejsze i tańsze komponenty, ale stawiałem głownie na wytrzymałość.

  2. w: Ibis Mojo HD

    Przez TuiTam, 11.05.2012


    nie da się trochę zejść? Czy nie chcesz ? teehee.gif

  3. w: Kross Hexagon V3

    Przez Mitshi, 11.05.2012


    No fajny rowerek :D Swego czasu brat miał Hexagona V4, ale niestety został skradziony.

  4. w: Kross Evado 1.2

    Przez maxwwy, 11.05.2012


    Uzupełnij specyfikację żeby rowerek był ciekawszy, no i zrób więcej foteczek :DZapraszam do obejżenia mojego rowerku :)

  5. w: Haibike Edition RX

    Przez maxwwy, 11.05.2012


    Ode mnie 5 gwiazdek :) Bardzo fajne zdjęcia jak by robione rano po rosie :D Fajne wstawki od KCNC, szkoda że nie masz jakiś dodatków kolorowych. Pomyśl nad linkami jakimiś częściami np. Niebieskimi co by fajnie wyglądało. Zapraszam do obejżenia mojego rowerku :)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...