Skocz do zawartości

[Lidl] oferta rowerowa


hehe12

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszlym roku kupilem okulary z 2 wymiennymi szklami sprzedawane w Lidlu pod marka ######vo.Mialy wszystkie dobre atesty szczegolowe opisy przepuszczalnosci swiatla ,wszystkich UV,itd.Dobrze lezaly na mojej glowie-tu rozumiem rozne wrazenia,bo kazdy ma inne preferencje,ale tam szkla pomaranczowe doskonale poprawialy kontrast.Swietnie sie jezdzilo zarowno samochodem,rowerem we mgle,deszczu i ostrym sloncu.Nigdy nie musialem uzywac przyciemnianych,a ciemnoniebieskie z lekka poswiata "benzynki" uzywalem w Alpach na lodowcu.Niestety okulary przesralem na rowerze tez w Alpach.Stwierdzilem trudno ,sral chyba 39zl jak pamietam,ale szkoda bo bylem zadowolony.Swietny twardy futeral,wyscielany gabkami,wszystko sztywne ,ze mozna bylo ubic w plecaku.Okulary to nic innego jak Cratoni model X-change...Po co pisze,bo kupilem wczorajsze.

Trudno powiedziec co to za model bo byly 3 typy czarnych rozniacych sie troche ksztalatmi szkiel,szare,jakis odcien niebiesko-szarego i cos tam jeszcze.6 czy 7 typow naliczylem rozniacych sie badz ksztaltem szkiel,badz noskow czy kolorow.Etui-tragedia,napakowane,kiepsko sie cos tam szuka,kiepsko zamyka.Szkla-kiepskie.Bezbarwne do niczego niepotrzebne moim zdaniem bo sa zolte.Zolte-zero poprawy kontrastu.Rozjasniaja tak minimalnie,ze malo sie roznia od bezbarwnych.Szare-takie sobie,rowniez nie mam odczucia poprawy kontrastu jak w starych blizzardach.Najciemniejszych nie przymierzalem poniewaz w moich wyciaganie szkiel zakrawa o paranoje.Wole napisac troche minusow z mojej strony niz krzyczec ,ze sa doskonale.Nie mniej i tak uwazam,ze za 15 zl i 2 letnia gwarancje nie kupi sie nic logicznego-wiec jestem...zadowolony.proponuje jednak przymiezyc,przemyslec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaciekawiony Waszymi postami postanowiłem podjechać do Lidla i kupić sobie okulary. Wybrałem jedyny kolor i rodzaj, który mi się podobał, ten z czarnymi ramkami. Take okulary należało by oceniać na dwa sposoby. Mianowicie jako normalne okulary oraz jako okulary za 15zł. Biorąc pod uwagę, że kosztują 15zł są MEGA.. Dlaczego? Dlatego, że za 15zł ciężko kupić nawet sam pokrowiec, nie mówiąc tu o jak by nie patrzeć pełnym zestawie. Piszecie, że do pokrowca nie da się wsadzić całego zestawu - jak dla mnie jest to pokrowiec na zapasowe szkła a nie na okulary. Gdyby go nie było nie wyobrażam sobie jak bym trzymał te 6 szkiełek. Po obejrzeniu okularów oczywiście widać, że jest to "sprzęt" z niższej półki. Materiały nie są najwyższej jakości, szkła nie nadają odczuwalnego kontrastu, jak to w okularach sportowych, nie mają gumowych nosków. Ale mimo tego, okulary są wygodne i ładnie wyglądają na nosie. Ogólnie okulary są dość fajne, w przyszłym sezonie na pewno będę je stosował zamiennie z obecnymi Uvexami. W tym roku niestety już nie będę miał okazji ich przetestować na rowerze, ale za to przydadzą się do auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że tam są 4 różne modele, różnią się kształtem szkieł i oprawek ;]

ja wziąłem czarne, są spoko, chociaż się nalatałem po Lidlach, bo najpierw wziąłem inne i po paru godzinach zorientowałem się, że dodatkowe szkła nie pasują, więc poszedłem je wymienić. Oczywiście została ostatnia rozwalona para i zostałem zmuszony do odwiedzenia jeszcze 2 sklepów.

A oto jak je zmieścić do etui:

http://imgur.com/D8qEW.jpg

Chociaż samo etui mogłoby być sztywniejsze, ale co tam.

Zapasowe szkła lepiej pasują do tych przegródek jak się je włoży "do góry nogami" (tzn. mocowaniem w przeciwną stronę od zamka).

 

A co do włosów to cóż, najlepiej być łysym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na zdjecie i oprawki mam dokladnie te same.Bodajze najwieksze szkla powierzchniowo.Jedyny minus w stosunku do reszty,to to ze zauszniki sa prawie proste nie wygiete i gorzej trzymaja glowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam kupił srebrne i niebieskie. Jak się okazało niebieskie są jakieś takie małe rozmiarowo, no ale zostawiłem celem obdarowania żony. W srebrnych zamontowałem żółte szkła i poczułem lekki niesmak, ponieważ jakość spasowania szkiełek do ramek pozostawia wiele do życzenia. Z drugiej jednak strony, kosztowały zaledwie 15zł.

 

Generalnie jestem zadowolony z zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak oceniasz koszulkę? do ilu na minusie było by ciepło? ;p

 

co to to nie , raczej jako 1 warstwa a na to coś jeszcze i będzie git, wykonanie bardzo dobre, wygodna fajna bluza, sugeruje wersje czarno zieloną bo właśnie ma kieszonkę i ocieplenie na dłonie , .. także i do biegania i na rower sie nada, absolutnie nie ma szans zeby tylko w tym na mrozie..

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pewnie w czwartek oferta będzie w internecie. W gazetce wygląda to całkiem atrakcyjnie, kaski chyba te same co w zeszłym roku, tylko w innym wzorze i kolorach - chociaż wydaje mi się, że bardziej zaokrąglone boki. Chyba, że facet z gazetki ma bardziej kształtną głowę od mojej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... wygląda na to, że trzeba zajrzeć do skrzynki za makulaturą z lidla. Te same rzeczy co wcześniej mają być, czy może jakaś 'nowość' pojawi się w lidlowej ofercie ?

 

Edit:

W mojej gazetce nie ma wzmianki o żadnych akcesoriach rowerowych itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...