Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

z żelowych mam te i są ok ale szybko się rozłażą- warto kupicrozmiar mniejsze :

http://allegro.pl/kellys-rekawiczki-race-grey-m-kelly-s-i4247741029.html


Nie kupił bym tych z lidla bo pewnei nie wytrzymaja sezonu.


Ttuaj masz 4f za 30zeta :

http://allegro.pl/zelowe-rekawiczki-rowerowe-na-rower-4f-rru002-l-i4225735747.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w Rzeszowie butów nie ma to podejrzewam że w Krośnie też nie będzie. 

Lidl według mnie bada rynek - rozmiarówka jest strasznie okrojona, do tego pewnie pojawią się tylko w bardziej uczęszczanych sklepach w większych miastach. Buty turystyczne też pojawiły się epizodycznie - z tego co pamiętam w jednej ofercie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak przerabiali lidle w moim mieście żeby zmieściły się ich piekarnie, to zawsze robili wyprzedaże wszystko -25% (oprócz alkoholi, papierosów i leków). Wtedy w kolejce trzeba było wystać od godziny do półtorej ;)

 

Dobrze, że tak nie jest jak rzucają różne graty w tygodniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wyczytałem chyba na forum biegowym, że towar wystawiają poprzedniego dnia jakoś godzinę przed zamknięciem. Można iść dzień wcześniej i zakupić spokojnie przed zamknięciem podobno. A przy okazji mam pytanie, powinienem mieć już rower w przyszłym miesiącu. Takiej bielizny jeszcze nie mieli w ofercie, nada się na początek zanim się nie  nazbiera i kupi porządne ciuchy. A kask wart w tej cenie czy szukać innego do 100 zł. Bo rower mnie wykosztuje trochę i zastanawiam się czy na 1 sezon się nadadzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci się uda, weź L i XL, potem nie ma problemów ze zwrotem na podstawie paragonu (do 7 dni), kasę dostajesz od razu przy kasie. generalnie baardzo często jak ktoś nosi zwykle L to rzeczy z Lidla przypasują M.

 

ogólnie to widzę, że najbliższy rzut rzeczy rowerowych wywołuje chyba największe zainteresowanie dotychczas :) do samej oferty jeszcze hoho, a tu takie poruszenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ogólnie to widzę, że najbliższy rzut rzeczy rowerowych wywołuje chyba największe zainteresowanie dotychczas do samej oferty jeszcze hoho, a tu takie poruszenie
chyba dobre opinie poprzednich edycji zachecily innch do zakupu

ja tez na to czekam. mialem kupic kask za 50zl a teraz kupie drozszy :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...