Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

Jak byłą u nas promocja to za 15 zł nabyłem takie rękawiczki rowerowe jak te w ulotce. Często jeżdzę,żeby odpocząć z lewą ręką na kierownicy. I co się stało? Końcówki palcy mi się rozepchały i wcale dobrze mi się tych rękawiczek na ręce nie nosi. O dziwo prawa ok.

 

W sensie,że mi się rozepchały mam na myśli,że zamiast przylegać do palca i go usztywniać to bez problemu mógłbym włożyć coś oprócz jednego palca w tę "przegrodę"

 

 

Ale czego się można spodziewać za 15 zł skoro porządne rękawiczki powinny chyba kosztować z 40 zeta jeśli się nie mylę?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się osobiście nie chce bawić, ale oferta z innego forum jakby ktoś chciał.

 

Chodzi o intersport i bon 30zł.

Trzeba kolejno:

- zarejestrować się w programie lojalnościowym na stronie - potrzebny numer paragonu; a więc oferta dla osób, które ostatnio robiły tam zakupy lub zechcą pofatygować się po wodę lub cokolwiek taniego - byle mieć paragon ;)

- pobrać ich aplikację https://play.google.com/store/apps/details?id=com.px320.intersport (jest też na iphona)

 

Wybór rowerowy jest spory - z bonem np. koszulki rowerowe wychodzą po 5zł - http://esklep.intersport.pl/pl/product/74459/koszulka-nakamura-basic-4025615 (nie wiem jak z dostępnością w sklepach)

 

Oczywiście polecam drugi adres e-mail do tego, żeby nie przejmować się później spamem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 22 kwietnia w Netto mają być rzeczy rowerowe. Na ich stronie jeszcze nic nie ma, ale w sklepach są już nowe gazetki. Będzie m.in. stojak serwisowy i bagażnik na max 3 rowery na samochód za 99 zł.

Szczególnie interesują mnie opinie na temat tego bagażnika. Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda iscie letnia wiec postanowilem przetestowac zakupione wczesniej ubrania na rower

 

koszulka i podkoszulka z lidla z tego roku rewelacja!

podkoszulka znakomicie odprowadza pot i bardzo szybko schnie.

koszulka jedynie rekawki ma za krotkie. podwijaja sie i zaczyna przez nie wiac.

calosc dobrze chroni przed wiatrem, ale tez dobrze oddycha

 

okulary z lidla troche mnie zawiodly. slonce mocniejsze wiec zalozylem posrednie szkla UV-400 (o ile dobrze pamietam)

przed sloncem chroni dobrze, ale na rower to nie za dobry pomysl bo duzo szczegolow z otoczenia zanika i mozna np dziury czy korzenia nie zauwazyc :/

na szose ujdzie - dobrze chronilo przed owadami. do lasu odradzam!

 

spodenki brugi z tesco - niestety wkladka ociera mnie o uda :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według zdjęcia wychodzi na to ze jedna z rurek opiera się o szybę, kiepski pomysł moim zdaniem. Druga sprawa, na zdjęciu z samochodem jest inny zaczep. Zobaczcie na łączenie rurek na zdjęciu produktu a na zdjęciu przykładowym (środek ramy roweru). Na samochodzie nie widać szybko złączki. Zapewne w gazetce na końcu jest info ze zdjęcie jest poglądowe i produkt może nieznacznie się różnić od przedstawionego na zdjęciu.

 

Tapnięte Talkiem :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji w Netto mają dobry makaron, płatki śniadaniowe i pasztety w słoiczkach. Co do reszty nie próbowałem lub nie polecam ;-) A poważniej... jeśli jakość tego bagażnika jest podobna do ichniejszych narzędzi to omijać szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oferty Lidlowej obecnej (trekkingowa) oglądałem te mniejsze plecaki, ale nie wyglądają ciekawie w stosunku do zeszlorocznej oferty (inna sprawa, że tamta była rowerowa, więc wszystko przed nami). Słabsza wentylacja pleców i cieńsza wyściółka szelek.  Kupiłem za to ręcznik szybkoschnący, bo całkiem duży (80x130cm) za 25zł i ma saszetkę w komplecie. Wygląda jak przerośnięta ścierka do naczyń, ale trze nie najgorzej. Na dłuższy wypad przyda się, chociażby na zapas :D

 

 

A ten namiot, jakby ktoś był ciekaw, jest...w porządku. Miałem identyczny z oferty 2011 i, poza typowymi wadami jednopowłokowych, miał też kilka zalet- krótkie pałąki stelaża i niska waga. Cudów nie ma, choć dwie burze przeżył. Oczywiście mokry był w środku od skroplonej pary wodnej (ścierka użyta do wytarcia była przemoczona całkowicie :D ), ale nie przeciekał w deszczu. Opinie:

http://www.forum.outdoor.org.pl/namioty-ekspedycyjne/lidl-lekki-namiot/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...